Wpis z mikrobloga

Biedronka przy powstańców śląskich we #wroclaw. Dzisiaj sobie przypomniałem czemu tam nie chodzę jak nie muszę :p najgorszy sklep w jakim kiedykolwiek byłem. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia tojtojowemu kontenerówi, który zablokował całą sąsiednią alejkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Przy kasie jedna pani, a z magazynu głośne "kuerrrrwa, znowu ten #!$%@? paleciak" :D
#biedronka
Pobierz kubas_782 - Biedronka przy powstańców śląskich we #wroclaw. Dzisiaj sobie przypomniał...
źródło: comment_vdZE5u2yKXRwwSA1oGUZpZ8lqlUCStbI.jpg
  • 43
@klokupk: mieszkałem niedaleko Biedry na Nowowiejskiej - tradżedi :D Na jedności też chodziłem do tej dwupiętrowej - tradżedi :D
W sumie obok siebie do wyboru mam też Społem, gdzie 80% towaru to słoiki i puszki xD Biedra to dramat, a pracownikom tam pracującym serdecznie współczuję #!$%@?.
@Kismeth: kierownik nie ma nic do gadania, normy sa tak wyśrubowane, że ma byc na polkach do konkretnej godziny np i koniec, a jeszcze zapewne jak w innych sklepach trzeba zdjecia wysylać szefostwu jak to ladnie wszystko wyglada - czyli poukladane co do milimetra , a ludzie (klienci) dookoła wszystko rozwalają, szukając produktów i trzeba co chwile poprawiać. Co jakiś czas zmiania asortymentu miejscami na inne półki (głupota, ale tak w
@kubas_782: ja ogólnie nie ogarniam o co chodzi z Biedronkami... w porównaniu nawet z Lidlem dzieli te dwie sieci sklepów ogromna odlegość, szczególnie co do obsługi (na korzyść Lidla). Czasem mam wrażenie, że Biedronki mają jakiś program resocjalizacji byłych więźniarek.
@GreenFlem no generalnie to zależy kto ma jaka rodzinę. Do mnie przyjedzie 7 osób czyli łącznie będzie 9, muszę zrobić zakupy tak żeby było co jeść i pić przez 3dni kiedy sklepy będą zamknięte. To jest na prawdę od #!$%@? żarcia i z nie jednym koszem ze sklepu wyjadę.
@kubas_782: Ughhh też miałam podobna biedrę niedaleko domu. W domu mi się dziwili, jak w pewnym momencie powiedziałam, że nie będę w niej już robić zakupów. Sorry, ale za taką ciasnotę, brud, chaos i kolejki to ja dziękuję, pójdę sobie do sklepu dalej i zrobię zakupy jak biały człowiek.
@kubas_782 bo generalnie biedronka to jest podsklep. Nie dość że wszystko jest poukładane tak żebyś przypadkiem nie znalazł czegoś bez problemu, alejki #!$%@? są przeważnie kartonami, kasa czynna jest 1 (a pani kasjerka bezskutecznie dzwoni dzwonkiem od 5 minut), a asortyment jest tragicznie ubogi. Robie zakupy tylko jak jestem zmuszony