Wpis z mikrobloga

@bolek662 @spidero @Strus: gówno prawda, wystarczy tylko szanować swoje otoczenie i decydując się na klawiaturę mechaniczną wybierać MX Brown lub jakies linearne i dodatkowo założyć gumki. Hałas jest nie większy niż z jakiegoś Trusta za 30zł. Najwięcej hałasu robią ludzie którzy kupują sobie najtańszą klawiaturę mechaniczną żeby spróbować jak to jest. Niestety zazwyczaj najtańszą opcją są klawiatury z MX Blue lub podobnymi czyli z najgłośniejszymi przełącznikami jakie są dostępne.
@GreenFlem: Mam klawiaturę z MX Brown i jest bardzo głośna. Nie wiem jak byłoby z gumkami, ale "czysta" w ciszy #!$%@? jak maszyna do pisania. Nie wyobrażam sobie pisania tak wśród ludzi.
@Strus: ja spokojnie pracowałem w małym 4 osobowym teamie/biurze gdzie 2 osoby miały te same MX Brown, w tym ja, i nie było problemu. Baa pewnego razu przez 2 tygodnie w innej firmie miałem MX Blue i współpracownicy nie narzekali pomimo że się ich pytałem wielokrotnie, jednak wymieniłem ją na MX Brown bo sam nie mogłem wytrzymać.