Wpis z mikrobloga

#!$%@? Valve ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni mecz rozegrany 20 listopada o godzinie 22.00. Dziś 19 grudzień, rangi już brak, #!$%@? wie jakim cudem, mimo że dwa dni temu jeszcze była, a miesiąc jeszcze nie minął, przynajmniej według mojego kalendarza. Rozegrałem od razu mecz, wygrałem, wszystko w dobrym stylu, sporo fragów i ładnych akcji. Dało Suprema zamiast zabranego Globala....Ogólnie beka z tej gry i tak w zasadzie już prawie nie gram, ale w sumie na logikę - jakie to jest #!$%@? xDD

#csgo
  • 4
@jarek_bo_nie_zbychu: no ja myślałem że to 30 dni ma minąć, widać się przeliczyłem. No rankdown to już w ogóle bezsens, rozumiem jakby ktoś nie grał przez kilka miesięcy, ale mi po 1-2 dniach zbiło rangę, popierolone. Płakać nie będę i tak mało gram, a Globala pewnie wbije znów z palcem w dupie, niemniej chodzi mi o sam sens i logikę przedsięwzięcia, po prostu jest głupie.
@tomd5: tak, ranga Ci znika jak nie grasz miesiąc czasu (chociaż kolega wyżej napisał o 4 tygodniach i to chyba bliższe prawdy, bo jak widać mi zabrało po 29 dniach). Trzeba wtedy zagrać co najmniej 1 mecz żeby ją odzyskać, ale mimo że zagrałem mecz w zasadzie dzień po tym, jak mi ją zabrało i ten mecz wygrałem w dobrym stylu grając na supremy/globale to i tak nie oddało mi Globala,