Wpis z mikrobloga

@botul nie raz pisałem o NE I dostawałem zjeby jak ja śmiem śmieć, że NE to gorsi. No tak po prostu #!$%@? jest. Nie potrafią jeździć. Miałem jedną stłuczkę w swojej krótkiej przygodzie z jazdą autem. Środek Wrzeszcza i pośród setek, tysięcy aut, #!$%@?ła we mnie dziewczyna na blachach NE. Bo "zmieniała pas i nie zauważyła." mojego auta przed nią. ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ogółem mnóstwo spotkało mnie
@maciekawski: Problem w tym, że na obwodnicy jedynie tyle samochodów, że po prostu nie da się utrzymywać bezpiecznej odległości.
Trzeba by ograniczać w godzinach szczytu max. prędkość do 70-80km/h albo zamontować na zjazdach bramki ograniczając liczbę pojazdów.
@maciekawski:

jeśli na autostradzie możesz przeczytać napis na ramce pod tablicą rejestracyjną poprzedzającego auta

jeśli na autostradzie czytasz napisy na ramce rejestracji, to lepiej odda prawo jazdy xD skupianie się na jakichś napisach, a nie na otaczającej nas trasie przy prędkości powiedzmy 140km/h to po prostu głupota

Młoda kobieta za kółkiem tak się przestraszyła pędzącego wprost na nią auta, że gwałtownie skręciła. Samochód wpadł w drzewa zabijając ją, jak i 2-letnią
@Zibi23 No popatrz ja jedyny raz kiedy ktoś prawie mnie zabił miał GD na blaszkach ;) swoją drogą jeździłam 7 lat temu po Gdańsku codziennie i wszystkim chwalilam kulturę jazdy w tym mieście. Każdy każdego wpuszczal, dziękował, naprawdę miło. Dodam, że byłam wtedy kierowcą krótko a jeżdżąc po Gdańsku czułam się bezpieczniej niż w Elblągu. Teraz w Gdańsku mam stres bo pełno wrednych #!$%@?ów na drodze. I to nie tylko dlatego, że