Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: Apteka tam jest od dłuższego czasu, ale nie zajmuje całego lokalu, w tych 4 witrynach co widać jej nie ma, zajmuje budynek tak jak widać tylko do tego zielonego krzyżyka neonowego.
@staryhaliny wydaje mi sie ze na takie oklejanie na czas remontu stac raczej sieciowki. Nie zebym mial cos bardzo przeciwko ale a) to miejsce zasluguje na cos lepszego. B) w sieciowkach najczesciej jakosc produktow jest srednia. Tam sie prosi o jakis bar/multitap tam albo w bylej lagunie. Ech marzenia
@staryhaliny owszem. Ale i tak ostatnio pojawila sie jakas kawiarnia kolo Bosmana. Na centrum E jest smietanka towarzyska z pysznym jedzeniem i lan cafe z fajnym widokiem w lecie i pysznymi ciastami. Jest/byl Huciak kolo NCK i otworzyły sie fajne lodziarnie. Rozkreca sie ten plac centralny troche ale wydaje sie ze potencjal jest duzo wiekszy
@Cymerek: Wiem... najgorzej, nawet stylowej z tego powodu groziło kiedyś zamknięcie. Starzy ludzie tam mieszkają, zapomnieli jak sami chodzili na melanże a teraz im przeszkadza nagle knajpa w bloku.
@LB55: Rozmawiałem na ten temat z Andrzejem z Huty Piwa, i powiedział, że miał też problem bo wspólnota nie chciała się zgodzić na sklep z piwem, a teraz ci sami ludzie przychodzą i gratulują mu ciekawego sklepu.
@Cymerek: Mógł od razu powiedzieć że będzie tam miał browary po ~10 pln a nie harnasie to by wiedzieli że menelowni nie będzie :D swoją drogą muszę tam wpaść jutro