Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #motoryzacja #fiat co myślicie o fiat panda 1.1 2011 rok ? Generalnie ma przejechane 35 tys od Pani co kupiła sobie nowe auto. Cena 15k... Trochę ponad budżet, ale się zastanawiam. Ten przebieg mnie kusi... Dotychczas #volkswagen polo 1.4, więc też bez szału. Co do Fiata: jak z naprawami? Chyba git co, w końcu robiony w Polsce był(tak mi sie wydaje). Nie #!$%@? ta skrzynia na środku ? Auto raczej na 5 lat gdzieś, więc kawałek czasu. Jak ktoś posiada to chętnie usłyszę opinie :). Dzięki!
  • 3
@Gumczas: panda to bardzo dobre auto do miasta , rewelacyjna widoczność , skrzynia w super miejscu , pod względem kosztów znam tylko jedno auto które może jej dorównac - astra pierwszej generacji , tyle że panda to mieszczuch , bardzo dobrze hamuje i wszędzie się zmieści , ale są i wady , 1.1 to ciut mało do tego prawdopodobnie nie będzie klimatyzacji , dlatego szukaj 1.2 z klimą i wspomaganiem city,
@Gumczas ja mam, rok 2004,silnik 1.1. Rozpędza się kosmiczne długo, ale do miasta idealny. W trasie trochę doskwieraja niewygodne fotele, ale ja sobie poradziłem i oparcie w miarę dostosowalem więc źle nie jest. Części śmiesznie tanie, rozrząd z robocizna wyniósł mnie 320zl. Dorobiłem też sobie gniazdka zapalniczki, bo nie miałem stockowo. Mimo wszystko auto godne polecenia, mało awaryjne.