Wpis z mikrobloga

Budapeszt, pomnik żołnierzy sowieckich, wysadzany i niszczony wielokrotnie. Napis" Chwala sowieckim bohaterskim wyzwolicielom" (moja znajomość rosyjskiego jest raczej słaba takze wybqczcie) Przed nim stoi pomnik ofiar sowieckich zdjęcie w powiązanych i słynne buty ofiar egzekucji nad Dunajem wszytko bardzo blisko siebie. Zrobiłem zdjecie bo zabrakło mi skali zażenowania. Pod pomnikiem wieniec w barwach ukrainy i podpisem "ukraińska"tak mnie zamurowało że nawet nie poszedłem sprawdzić co na wstęgach było ale zwieracze by mi puściły ze smiechu jeśli "gierojam sława" ... Jak to jest #ruskapropaganda to jestem pełen podziwu dla perfidii... a jak #ukraina tak się reprezentuje to wcale mi ich nie żal. Sierpień 2017 #wegry
Pobierz heam - Budapeszt, pomnik żołnierzy sowieckich, wysadzany i niszczony wielokrotnie. Na...
źródło: comment_0O9fhUTAAd3IIqRBdpag3PfD8xW0n8qN.jpg
  • 2
@heam: szkoda że nie przeczytałeś. Może nie znasz kontekstu

Może do Węgier przyjechał np. ktoś komu ojciec służył w armii czerwonej i zginął gdzieś tam to przywieźli wieniec w hołdzie, albo jakaś inna przyczyna. Nie każdy traktuje zsrr jak największe zło świata. W Ukrainie stosunek do zsrr czy upa jest bardzo niejednorodny i są na tym polu ogromne spory.
@Aryo: Srał ich pies bo raczej nie było pewnie wielkiego zaskoczenia. Grają na zajebistość swej dziwnej krainy ale robią to źle grając samobójcze bramki ...