Wpis z mikrobloga

#aliexpress
Hej. Zamowilem okolo 2 tyg temu pewien produkt na ali. Wiadomo ze czas jest do 60 dni, czyli w lutym powinienem go miec. Sprzedwca ten czas wydluzyl mi(zwiekszyl ochrone) dp marca, bo napisal ze nie maja informajci o przesylce i dla bezpieczenstwa. To spoko zgodzilem sie ostatecznie do marca bo to prezent ktory musi byc do marca dostarczony. A dzisiaj patrze i zwiekszyl czas do kwietnia, a to za dlugo, bo to juz bedzie ,,po ptakach'', za pozno. I co mam robic? Mysle zeby zrezygnowac z zakupy, ale jak? Co trzeba nacisnac i wgl, jestem poczatkujacy, prosze o pomoc.
  • 10
@alicet: Ważne,a by minął gwarantowany przez sprzedawce czas na dostawę (przeważnie 60 dni). On sobie może przedłużać bez limitu. Jeśli straciłeś cierpliwość, otwórz spór: Refund only -> No -> Logistics tracking problem -> Purchase Protection is running out, but package is still in transit.
@alicet: Tak, spór to jedyny sposób na odzyskanie kasy w razie problemów. No ale to dopiero gdy minie 60 dni. Zrezygnować z zamówienia da się, gdy przedmiot oczekuje na płatność lub wysyłkę. Gdy został już wysłany to trzeba czekać. Forsa wraca w około tydzień od czasu pozytywnego rozstrzygnięcia sporu.
@Setral: 60 dni . #!$%@? masakra , ja musze teraz za ten hajs kupic nowy towar. Teraz musze dwa razy tyle dac. Wiecej na tym chinskim gownie nie zamowie nic, to nie jest tego warte... Za 60 dni to w dupie bede miec ten hajs.. ()