Wpis z mikrobloga

Pewnie #slowpoke, ale od zawsze dosyć drażniło mnie że auto z rs w nazwie ma silnik 2.0, ale dziś rano jadąc za takim zauważyłem, że jedna z końcówek wydechu jest tam tylko dla ozdoby :D a druga ukrywa najbardziej ordynarną rurę jaki można zamontować #picrel

Wtf, dlaczego ktoś to tak zaprojektował? To jeszcze gorsze niż montowanie głośników do diesla, żeby brzmiał jak normalne auto.

#skoda #motoryzacja
Pobierz Triplesix - Pewnie #slowpoke, ale od zawsze dosyć drażniło mnie że auto z rs w nazwie...
źródło: comment_NM5VxSckg6iO6NSirFNoXsX68ODR4Mh2.jpg
  • 19
@Triplesix: porównaj audi A4 z generacji B5 i B6. B5 miała jedną, pojedynczą końcówkę niemal niezależnie od silnika (a było ich sporo), za to B6 to festiwal dokładania dodatkowych kominów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Triplesix: Skoda technicznie nie nadaje się na większe silniki. A festiwal wydechowego #!$%@? sięga obecnie najwyższych modeli Audi, więc to problem z całym koncernem jest. Po prostu pewnie jest gdzieś jakaś mała fabryczka, która dostarcza im te fejki i kosi na tym gruby hajs, oczywiście dzieląc się nim z jakimś członkiem zarządu VW, dlatego teraz fejki muszą być w każdej taczce. Tak kuwa, Niemcy też kombinujo.
@CocoJambo14: Bo ten filmik to mocno zmodyfikowana wersja 2.0 TSI. Skoda nie produkuje aut które mają 3.4s do setki. W silnikach modyfikowanych nikt nie patrzy na żywotność, to ma #!$%@?ć i tyle, a że olej trzeba przez to wymieniać co 100 kilometrów, a korba pójdzie bokiem po 10k to już inna historia. Skoda ma silniki od VW, budują samochody na tej samej płycie podłogowej co VW i Audi więc gdyby nie