Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze z anonimowych, bo jeszcze mnie ktoś rozpozna XD
Zrobiło mi się jakoś smutno przy piątku. Wszyscy planują sylwestry, imprezy piątkowe, a ja byłem jedynie raz na imprezie gdzie było 5 osób XD
Nigdy jakoś nie miałem kolegów/koleżanek. Przez internet? Mnóstwo. Ale w rzeczywistości praktycznie nikogo.

Zaraz mi stuknie 25l, skończyłem studia. zarabiam jak człowiek z dużymi perspektywami rozwoju i zwiększenia zarobku (3 podwyżki w ciagu roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Wyglądam chyba całkiem spoko, ubieram się nie najgorzej. Miałem różową kilka lat i wszystkie jej koleżanki zazdrosciły jej takiego 'faceta'.

No ale #!$%@? z tego XD Nie mam żadnych znajomych, nie mam gdzie wyjść a żyje w największym mieście w Polsce. Jak ktoś mnie bliżej pozna, to nawet da się mnie lubić, ale potem i tak wszyscy znikają. Nie mam problemu z poznawaniem nowych osób, nie mam depresji, nie boje się ludzi.

Nawet na tinderze jak sobie siedze, to nie łapie mi zadnych par XD Myślicie, ze nie zmienianie swojej lokalizacji wplywa na to? Pracuje z domu, więc nie poruszam się za bardzo. Jak wychodzę się przejść, to czasem coś złapie. Nie wierze, ze żadnej się nie podobam XD

#!$%@? mnie to wszystko, czuje, ze cała młodość mi uciekła, bo zawsze byłem sam i nie bardzo wiem jak to zmienić.
Za 2 tygodnie będę znów w mieście, to pójdę na jakikolwiek wolontariat. Może tam mnie ktoś polubi ()

#przemyslenia #zycie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: I niby po czym mają Cie rozpoznać? Po tym że masz 25 lat czy po tym że mieszkasz w Warszawie, czy że masz prace zdalną? Skoro nie masz znajomych to nawet nie ma Cie kto rozpoznać.
Mam wrażenie, że to co Ci się wydaje, a to jak jest faktycznie to jest niebo a ziemia. Gdybyś dobrze wyglądał to byś miał pary, tinder na tym polega, ocenia się tylko wygląd. Jakbyś
OP: Wybaczcie, wpis długo się dodawał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Asterling: Mieszkam w centrum, zasięg 20km XD To chyba wystarczająco dużo, co?XD Wydaje mi sie, ze brak zmiany lokalizacji wpływa na to. Moze traktuje mnie jak bota XD Smutne :|

@grzegorzx86: Dokładnie tak jak @Kadej pisze. Zdecydowana większosc razy to moja inicjatywa. Jezeli mieli problemy, to spoko. Byli przy mnie, ale jak problemy się skończyły,
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do Tindera, to algorytm zależy od wielu czynników, te ż zauważyłem, że jak jadę co najmniej kilkadziesiąt kilometrów to zawsze jakieś pary wpadają i też praktycznie wszystkie pary mam "z drugiej ręki".

@ImYourPastClaire: Ktoś mógł stracić starych znajomych a z różnych względów a nie bardzo zyskać nowych. Ja co prawda mam znajomych, ale więcej mi ich ostatnio ubyło niż przybyło.
Ktoś mógł stracić starych znajomych a z różnych względów a nie bardzo zyskać nowych. Ja co prawda mam znajomych, ale więcej mi ich ostatnio ubyło niż przybyło.


@Kadej: Jasne, to przecież napisałam że znajomości się urywają z czasem ale naprawdę wsród tylu osób (3 szkoły, studia, firmy, imprezy, wszystkie zajęcia poza szkolne, hobby, pasje) nie znalazł ludzi którzy zostali na dłużej? Nie nawiązał żadnej głębszej przyjaźni?

Problem jest taki, ze w