Wpis z mikrobloga

#trx #kryptowaluty #cryptodogs

Pomimo tego, że nie było oficjalnego komunikatu od Justina Suna (twórca TRX) - ryzykanci mogą spróbować zakupić pieski już teraz. KryptoKotki odniosły sukces, tutaj też tak może (ale nie musi) być.

Odnośnik do poradnika

Nie gwarantuję, że to oficjalny sklep oraz, że zadziała. Ja zaryzykowałem i mam już 4 psiaki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Wpadłem na to "lurkując" internet. Stronę tłumaczyłem na biegu drugim telefonem i Microsoft Translatorem.

Taguję też #cryptokittens #cryptokitties

Ps: wołam @kostka-smaku
Pobierz BeCometA - #trx #kryptowaluty #cryptodogs

Pomimo tego, że nie było oficjalnego komun...
źródło: comment_lPlnKBxxvI9INtST9MsyhKCSx4Dbj7oo.jpg
  • 12
@pawelwykop z tego co widziałem to między 200 a 400. Droższych nie znalazłem. Nie wiem czym się różnią. Wiem, że niedługo (na dniach?) ma być zaimplementowana opcja ulepszania.

@drakan8 na razie nie ma oficjalnych komunikatów. Mówi się, że zasada będzie identyczna jak kotki na ETH.
@drakan8: nigdzie nie widzę takiej funkcji, ale jestem przekonany, że będzie musiało się dać. Może ograniczą rolę skupu tylko dla sklepów i to one będą mogły skupować? Nie wiem. Na razie widzę wartość swoich psiaków wyrażoną w GTC i tyle.

Strona w większości składa się z obrazków tak więc tradycyjny google translate sobie nie poradzi