Wpis z mikrobloga

Dobra widzę, że pod tym tagiem nie ma jako takiego streszczenia wczorajszej imby więc się pokuszę

2-3.01.2018: Powót Króla Lordona I (Rafonix):
- Rafonix rozpoczyna typowy streamek ze swoim ziomeczkiem Zakolakiem
- Zabawa się kręci a procenty się leją
- Równolegle na YT swój stream prowadzi Norbert "Dis" Gierczak


- Rafon po delikatnym upodleniu alkoholem oglądając stream Norberta zaczyna również po nim cisnąć i zapraszać go na "#!$%@?ę za garażami"
- Wraz z upływem czasu i alkoholu widać, że król Lordozy opada z sił jednak nie przeszkadza mu to w "uruchamianiu się"
- W pewnym momencie stream Rafona zostaje zakłócony wizytą tajemniczego gościa, który nie chce ujawnić swojej tożsamości.
- Chłopaki na chwilę znikają ze streamu po czym wracają niesamowicie pobudzeni żując przy tym mordami jakby #!$%@? chałwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Rozpoczyna się prawdziwa zabawa. Uruchomiony Rafon zaczyna wyjawiać to coraz ciekawsze rzeczy, Zakolak stara się go uspokoić.
- Rafon ujawnia, że jego dupeczka planuje się wyprowadzić, próby uspakajania Rafona przez Zakolaka tylko #!$%@?ą Rafona jeszcze bardziej.
- Rafon dzwoni do Kingi po czym ciśnie jej w najlepsze
- Do rezydencji streamingówej przybywa Kingda i po zebraniu solidnego #!$%@? płacze w drugim pokoju.
- Zakolak idzie "pocieszyć" płaczącą niewiastę.
- Rafona "Snowmana" #!$%@? ten fakt po czym idzie do drugiego pokoju i wali na #!$%@?ę swojego przyjaciela Zakolaka.
- Po tym jak Zakolak dostaje w cymbał Rafon śle "wiązankę" dla Kingi. Kinga przyjmuje na globus bluzgi od najgorszych #!$%@? z Roksy oraz wspomina, że zdradzał ją w #!$%@? razy podczas ich związku.
- Król wieczoru karze nowej parze #!$%@?ć z jego rezydencji.
- Kinga wraz Zakolakiem opuszczaja lokal w poszukiwaniu lepszego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- #!$%@? śnieżny władca zaczyna opowiadać ciekawe historie związane z jego wspólnym pożyciem seksualnym z Kingą, przedstawia "zabawki" jakimi się bawili oraz ujawnia pewne niewygodne fakty na temat Zakolaka.
- Całe dymy śledzi niejaki Boxdel, chcąc przyrobić trochę hajsu na czyimś fejmie odpala swój stream na którym ogląda poczynania Króla Lordona I.
- Śnieżny Władca Lordon I dzwoni do Boxdela i zaczynają o czymś #!$%@?ć (wcześniej rzekomo Boxdel bronił zachowania Rafona podczas oglądania).

Co się dalej działo niestety nie wiem ponieważ o godzinie 2:30 udałem się na słuszny spoczynek. Streszczenie może zawierać braki oraz drobne pomyłki gdyż stream oglądałem jednym okiem a drugim kończyłem 10 sezon Archiwum X. Proszę o ewentualne poprawki błędów oraz dokończenie historii. Pis Joł #rafonix #patostreszczenia #patostreamy #twitch

Fotografii poglądowej przedstawiającej Rafona prezentującego zastosowanie jednej z ich zabawek erotycznych użyczyłem od użytkownika @HariPota
X.....X - Dobra widzę, że pod tym tagiem nie ma jako takiego streszczenia wczorajszej...

źródło: comment_IPgxNb0yoh2iR3J9vtwCQNqGollOPcDV.jpg

Pobierz
  • 14
@XKaktusX Zapomniałem dodać, że po opuszczeniu rezydencji przez Kingę oraz Zakolaka. Rafon robi rozliczenie wszystkich dupeczek, które grzmocił. Podając ich dane, niektóre z przedstawionych dupeczek jeszcze tego samego dnia pousuwały swoje profile na Instagramie oraz Facebooku. Użytkownicy Wykopu oszacowali, że wiele z tych cipek w momencie konsumpcji miłości z Królem Rafonem miała 16 - 18 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)