Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję pomocy. Mam telewizor bez bluetooth mam też słuchawki z bluetooth i chciałbym je połączyć z TV. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy można jakiś tanim kosztem za pomocą jakiegoś transmitera czy czymś w tym stylu połączyć TV ze słuchawkami? Najlepiej coś z Chin bo taniej.:) #gearbest #aliexpress #bluetooth #technologia
  • 13
@fing Nie wiem, nie korzystałem z tego. Nie wiem jak się paruje urządzenia w takim przypadku. Po prostu też byłem ciekawy czy coś takiego istnieje i znalazłem na ali pod tym hasłem.
@mrdominiks Wygląda ok ale stworzył się nowy problem, ten transmiter zajmie mi wejście w TV które jest mi potrzebne a jest jedno. Kurna i znów dylemat. No i chyba trzeba to ładować. Echh chyba pora pomyśleć nad TV z bluetooth
@fing: sory, że dopiero dziś, jakoś mi wypadło z głowy. Działa przesył na bose qc35 (te to się łączą nawet z kartoflem) a także na jabra revo wireless (bardziej kapryśne), więc nie powinno być problemów z czymś innym. W stosunku do logitecha, przewaga wejścia spdif oraz możliwość pracy jako odbiornik i nadajnik. Ale decyzję pozostawiam Tobie :)