Wpis z mikrobloga

Siedzę drugi miesiąc w Bangkoku i widzę, że podrywanie Azjatek jest jeszcze prostsze niż piszą mirki. Tajki na pierwszą randkę przyjeżdżają do miejsca, w którym mieszkam. Czasami mają nawet jeśli mają 20km (najpierw autobusem, później kilka stacji metrem). Nawet nie muszę wychodzić z nimi na piwo, bo czekają na mnie w lobby i bez przeszkód wbijają na kwadrat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ciekawe jestem takim mocnym 5/10 w skali stulejrona i mogę robić fikołki, tylko że mam blond włosy i niebieskie oczy :) Więc jak ktoś jest brzydki to polecam się przeprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #randki #azja #tajlandia
  • 9
@eduardo8822: Dość łatwo je rozpoznać. Transy są wyższe, bo typowe tajki to 150cm do maks 165cm. Na fotach transy zazwyczaj są w bieliźnie i wyglądają dość sztucznie, dlatego Tajki ubierają się bardzo skromnie. Ci ciekawe, chyba przez to tajki ubierają się bardzo skromnie, żeby faceci nie myśleli, że są transami :D Dodatkowo transy przeważnie mają w profilu I'm ladyboy".

Na szczęście jeszcze nigdy nie trafiłem na transa podającego się za kobietę,
systemluster - @eduardo8822: Dość łatwo je rozpoznać. Transy są wyższe, bo typowe taj...

źródło: comment_kxABYxSLYrPLRXsuQvqHzXx1FESZ9jSC.jpg

Pobierz