Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Jak zawsze staram się do biedry w soboty chodzić, bo jak kolejki u mnie są masakryczne ( tylko 2 na 6 kas czynnych, ale to standard), albo chodze do biedry oddalonej o 30 minut dalej. To niestety wczoraj był króli i musiałem dzisiaj pójść... kolejki takie, że mogłeś zrobić 2 kroki i wziąć jakiś jogurcik z końca sklepu. Jak od kilku lat robię tam zakupy to pierwszy raz widziałem by
@IcanFlaj: A daj spokój. Szkoda gadać, ten pomysł nie ma ŻADNYCH plusów poza zrobieniu dobrze Kościołowi. Czy kogoś w PiS np. obeszły biznesplany wynajmujących sklepy w galeriach handlowych? Czynsze w twardej walucie i bach, zabierzmy im jeden z najbardziej dochodowych dni w tygodniu... O wygodzie społeczeństwa nawet nie wspomnę, bo zamiast okazyjnie być jak w zoo przed dłuższym świętem, to będziemy to mieli co drugi tydzień - ludzi po sufit i
@Motloch: tak tak w większości, jedynie w Niemczech (sam tego doświadczyłem :/) i Austrii jest restrykcyjny zakaz, a reszta krajów ma swoje regulację w zależności od regionu.

Ale Polska nie jest krajem, w którym większość osób pracuje po 8h i może sobie spokojnie jeszcze w tygodniu zakupy zrobić. Niektórzy lecą na 2 etaty, albo studiują i pracuję i wtedy zabranie jednego "wolnego" dnia jest nie najlepszym rozwiązaniem