Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: @Oskarek89: @IcanFlaj: chyba nie zdajecie sobie sprawy że ten zakaz.... to wszystkie sklepy obejdą? Bo zakaz nie dotyczy np piekarni.... biedronka ma piekarnie... lidl też, kaufland tez... tesco tez.... auchan tez........ leclerc tez.........to wszystko bedzie nadal czynne..nawet zasrana żabka ma piecyk i wypieka bułki... już przygotowana na ten zakaz od lat...
  • Odpowiedz
@Szefie: a to nie wiedziałem, ale i tak nie widze tego w ogole, bzdura jakas... bylem w weekend w szwecji czy w niemczech gdzie wszystko zamkniete... to jest paranoja dla nas... nie do pojęcia jak to paraliżuje całe nocne i weekendowe życie... bedzie potrzeba kilkadziesiąt lat zanim pokolenia się przestawią na taki system - czyli dfefecto samo sobie szkodzimy na najblizsze lata....
  • Odpowiedz
@Szefie: pod słowem "my" miałem na myśli debilną część naszego społeczeństwa co głosuje na PISiorów, na nasze nieszczęście w naszym kraju jest tych debili więcej, stąd takie decyzje a nie inne... na szczescie żadne ich decyzje mnie bardzo nie krzywdzą, ale jestem bardzo przeciw i mam nadzieje że najbliższe wybory to zweryfikują co za bajzel to gówno robi
  • Odpowiedz