Wpis z mikrobloga

@daeun akurat perła zrobiła się beznadziejna. Ostatnio wypiłem raptem około 2,5 butelki, a tak się czułem jak po małym weselu. Głowa nie taka, kapeć w mordzie. Gówniane piwo.
Uwielbiam to zdziwienie ludzi, że jak to pić piwo z rana. Otóż normalni ludzie piją piwo dla smaku i chmielowej woni, a nie celem #!$%@? się jak menel którego nie stać na wódkę. Więc to że napijesz się z rana piwa do pizzy, kebaba, czy innego posiłku nie znaczy że będziesz nachlany przez resztę dnia, bo jednego piwa to nawet nie czujesz że wypiłeś a idealnie dopełnia smak niektórym potrawom.
@Kieres: Sugeruje, ze zwykly lager ma jakikolwiek smak. A ze Perla czy inne koncernowe gowno nie ma zadnego to jest inny temat i nie myl dwoch roznych kwestii. Juz lepiej chlac albo wodke albo cole.
Tak ze nie cwaniakuj tak jak koles powyzej, co podobno wiecej pubow niz ja zwiedzil. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eurolager* lepiej?


@Kieres: Co lepiej? Ty uczysz czlowieka ktory ma 2 warki uwarzonego w piwa w domu co to jest eurolager, czy co? xD Nie rozsmieszaj mnie amatorze.

I dlaczego lepiej chlać wóde lub colę?


@Kieres: A po #!$%@? chlac napoj bez zadnego smaku i nieefektywny pod wzgledem zawartosci alkoholu co do objetosci i ceny?
@Hatespinner: zamiast warzenia piwa zabierz się za naukę czytania ze zrozumieniem skoro to Cie przerasta. Zresztą jeśli po dwóch warkach uważasz się za znawcę no to #!$%@? XD

A po to, że ktoś lubi. #!$%@? się o gust co do napojów to już #!$%@? umysłowe. I skoro według Ciebie stosunek objętości alkoholu co do ceny jest istotny, to jednak Ty wychodzisz na menela XD
Zresztą jeśli po dwóch warkach uważasz się za znawcę no to #!$%@?


Dwie warki w domu to nie znaczy 'uwazylem w zyciu dwie warki'. Patrzac na twoje pierwsze zdanie:

zamiast warzenia piwa zabierz się za naukę czytania ze zrozumieniem skoro to Cie przerasta.


To zrobiles z siebie #!$%@? pajaca. xD