Wpis z mikrobloga

Tak wiem USUŃ SPOLSZCZENIE :P

Po długiej przerwie powrót do Europki. Gram Polską, bo innymi nie umiem (aczkolwiek Prusami mi nieźle szło kiedyś). Oczywiście znać o sobie dała pani Basia z Paradoxu, bo Moskwa od razu miała sojusz z Osmanami przez co nie mogę ich jeszcze ruszyć, po śmierci Jagiellona w ciągu jednego roku uwaga... zmarło mi 6 władców i miałem 2 komety a co tam xD

Jedynym pozytywem jest to, że wpadła mi unia personalna z Czechami. Austria z Węgrami zgłosily roszczenia. Wygrałem, ale nic ugrać z ich ziem nie mogłem, bo jak na złość wybuchały bunty na Litwie.

#eu4
źródło: comment_PjupMIlHEnk2KOaPzCd5gjHoN0Sjuimc.jpg
  • 26
@unchaineddd: jedyne strategiczne coś w co grałem to SC2. w EU4 zagrałem po oglądaniu wielu screenów na mirko, w końcu wydałem kupę kapuchy, obejrzałem 20 godzin niedźwiedzia klonując (albo próbując klonować) jego decyzje u siebie i udało się! gram!

i tak minęło 360 godzin, mam właśnie 2 miesięczną przerwę żeby się wysypiać w nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
co mnue obchodzi kto tak pisze. To ze ktos jest debilem to znaczy że ty też musisz?


@KsiazePodziemi: xD chodzi o samą formę w jakiej piszesz do ludzi. Nikt normalny raczej się nie obrazi za coś takiego, bo nikt poważnie nie weźmie takiego buca jak ty. Wyjmij kija z dupy, wyjdź z piwnicy to może mniej zdziczejesz.
@Zakakaikane: nikogo wprost nie obrazilem, nazwałem grupę osób wykonujących glupie (w mojej opinii) działania debilami. Naprawdę nie spodziewałem się, ze ktos może wziac to na poważnie. Taki ironicznie, chamski mam sposób pisania po prostu. Gdybym chciał kogoś obrazić bardziej bym sie wysylil.
@Zakakaikane: dodatkowo nie było to do nich. Nazwanie kogoś debilem tp obrzucanie gownem? Nie wyolbrzymiasz? Zresztą teraz sam obrazasz ludzi spod tamtych tagów. To nie ma nic do rzeczy jaki tag, tym bardziej ze nic złego nie zrobiłem XD na tym tagu można zauważyć gorsze zachowania jednak wiec z tą grupą ratowania poziomu bym się wstrzymał. Nie sądziłem że będę musiał się tłumaczyć inteligentnym ludziom z ironicznego nazwania ich debilami, ale