Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak kolega dostał na komunię 1700 zł. Dostał tylko kasę i jakieś ciuchy. Rower już miał, a rodzice podobno prosili żeby nie kupować mu na komunię zabawek.

Chodziliśmy do niego żeby oglądać tą kasę jak jego rodziców nie było xD 17 banknotów 100 zł robiło wrażenie (tak mi się przypomniało jak ktoś wrzucił przed chwilą zdjęcie dzieciaka z kasą na mirko). Maniek oczywiście już miał na oku Playstation z komisu, korki Nike i zegarek Casio.

Starzy rzecz jasna mu całą kasę z komunii zabrali i po tygodniu kupili lodówkę i pralkę (były stare, ale nie wymagały wymiany), a jemu zdalnie sterowany samochód u ruskich z bazaru, który się zepsuł po paru godzinach. Potem ciągał go na sznurku, autko jednak miało z powodu awarii zablokowane przednie koła i na chodniku co chwilę podskakiwało i upadało na bok. Najbardziej przygnębiająca historia jaką pamiętam z dzieciństwa xD Rodzice zabrali mu marzenia i dobytek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #komunia
  • 31
@Shyvana: aaaaaaaaaaaa....
kawaler :) w sumie jak tak sie zastanowie, to typowy mirek.
Lysawy, z zakolami, ze stulejką, do ludzi nie wyjdzie.. ale w sumie kobity wszelakie sie nim (jeszcze) zachwycaja, obaczymy co bedzie dalej :P
@Shyvana: w sumie... piwnica ma ledwo ze 3mkw powierzchni, ale ze 4m wysokosci, to by chlop mial apartament pietrowy nawet.
Mielismy studentom wynajac, ale mozemy zarobek na rzecz dziecka poswiecic, a co! Niech wie, ze rodzice sie troszcza ( ͡º ͜ʖ͡º)

@historyk1k: no to tez nie taka duza roznica wieku w sumie...
@Shyvana: Ty mi lepiej powiedz jak mi się udało policzenie Twojego wieku:

komunia w 2002

ech, to ona jeszcze 20 lat nie ma przecież


Ja chyba nie jestem jeszcze w wieku, w którym się myśli '98? No tak, 10 lat temu byl