Wpis z mikrobloga

Przeglądałem tag i...

Uwaga: Oyster tj PRL w krótkim terminie od 3 godzin do maksymalnie 120 godzin od tego momentu tj od 09 stycznia 2018r. godzina 14:50 wykona skok o 100 % w górę tj z obecnych 3,61 dolarów do 7,22 dolara. Prawdopodobieństwo tego wydarzenia 85 %. nie pytajcie skąd te przypuszczenia.


jestem załamany...
Na tym rynku nie ma pewności co do niczego.
Kolega jeszcze podaje że dokładnie to będzie z 3.61 na 7.22...
Albo to zarzutka, albo w/w jest podczłowiekiem jak każdy kto go posłucha.
#kryptowaluty
  • 13
@Korti no jak ci mam dać dowodu xD zarobiłem już trzy razy na jego cynkach i jest ok np. Mówił że PRL skoczy do 4$ i wczoraj kupiłem za 3.0$ a wieczorem jak był skok to sprzedałem za 4$ potem odkupiłem za 3.30$ na dołku
@haszimo: To kup wystaw sell za 7.22 i pij szampana, to że ktoś trafi randomowo nie znaczy że ma jakiś cynk.
To jak cynk z gimbazy na takim poziomie. Kup to za tyle, sprzedaj za tyle i 120 godzin, pewne info ale nie powiem od kogo. Patologia.
@Korti no ale ci pisze ze to nie jeden przypadek no i właśnie tak zrobiłem xD bo i tak mam PRL poczekam na górkę i sprzedam a potem odkupie na dołku jak będzie 7$ to spoko :)
@haszimo: "z obecnych 3,61" no od momentu wpisu spadł na 3,34$ przewaga czerwieni w histori brak volumenu i zainteresowania, jesteśmy po dużych wzrostach na coinie, brak jakiś newsow na coinie, wahania btc które źle wpływają na kurs...