Wpis z mikrobloga

@qlink: Ja dalej nie wiem jakie zastosowanie miał mieć ten pseudo krzyżak. Ciężko się to klika i nie da się palcem dobrze wyczuć kierunku. Używałem go jedynie do nawigacji w ekwipunku, a przez niego nie da się grać nie tylko w bijatyki ale i w platformówki wymagające precyzji jak np. spelunky.
Druga rzecz, która mnie irytuje w tym padzie to dziwne przełączanie trybów pracy. Mam uruchomioną grę i chcę włączyć pada,
@wysuszony: Ja myślałem, że ten pad to była taka wersja alpha i valve będzie ją ciągle usprawniał słuchając głosów użytkowników, żeby wypuścić jakąś wersję v2. Ale jak widać nic z tym już więcej nie robią. Sam go kupiłem tylko dlatego, że miałem środki ze sprzedaży itemów w cs:go.
@SpiderFYM: Samson G-Track - popularny wśród jutuberów mikrofon pojemnościowy o interfejsie USB, więc kartę dźwiękową ma wbudowaną. Ale potem jeszcze poddaję nagranie obróbce w MAGIX Video Sound Cleaning Lab.

Niedługo będę też kupował jakiś krawatowy mikrofon, bo w setkach muszę ustawiać tego Samsona poza kadrem, więc jest za daleko i brzmi to średnio ;)
@qlink: W recenzji brakuje mi najważniejszej informacji - jak się sprawdza po kablu. Czy da się go wygodnie używać jako kierownicy kiedy kabel jest podpięty?

Gry spoza steama trzeba podpinać do biblioteki czy wystarczy skonfigurować urządzenie i będzie dobrze działać poza steamem?

Jeszcze chciałbym się odnieść do filmu o największym kłamstwie w grach komputerowych. Konkretnie do mapy z Daggerfalla - ona nie powinna się w zestawieniu znaleźć a co tu dopiero