Wpis z mikrobloga

Mirki gdzie wy żyjecie skoro dla was wszystkich 2k netto to nic?Pracuje na kopalni fizycznie ryzykując życie praktycznie ciągle , zarabiam 14.90 brutto ,kopalnia prywatna więc żadnych dodatków,barbórek itd ,płacę 150zł za bilet i kurde do tych mitycznych 2k netto na etacie nie mam pojęcia jak się zbliżyć.Ryzykuje życiem a po odliczeniu kosztów dojazdu wychodzi mi jakieś 1650 netto.Gdyby nie 100% za sobote których robie jak najwięcej nie miałbym praktycznie za co co jeść.Więc gdzie wy wyciągacie te 2k bez większego problemu?W Biedronce obok mnie jest 13zł brutto i można pracować tylko cały etat więc bez robienia nadgodzin nie przeżyłbym wydając 1k na mieszkanie
#pracbaza #zalesie
  • 27
@comamtuwpisac: ja w Warszawie na magazynie zrobiłem 3000+ na rękę - przyjmowali wszystkich jak leci, ale robota była na noce.
19pln za godzinę w nocy i 16 za dnia + 200PLN za frekwencję(określona ilość dni w miesiącu + 2 dni weekendowe) - nadgodzin można było napierdzielać do woli...
@comamtuwpisac: niekoniecznie a z drugiej strony jak Ci dadzą te 2000zł to dlaczego nie.Poszukaj pracy jako magazynier ewentualnie jakaś produkcja,kierowca,ewentualnie zrób kurs spawacza ale inny w zależności od tego co chcesz robić...
@comamtuwpisac: tak jest z większością zawodów od czegoś trzeba zacząć.Tak jak Ci pisałem,poszukaj czegoś innego zapewne jesteś ze Śląska.Pracy w tym regionie jest dużo można przebierać w ofertach jestem pewien,że spokojnie znajdziesz prace w ok.2000-2500zl netto...
@comamtuwpisac: ja na twoim miejscu bym #!$%@? z tej kopalni, nie wiem czy cos cie wiaze z miejscem w ktorym mieszkasz, ale tak jak pisza magazyny na bank wiecej zaplaca. Skoro dajesz rade #!$%@? w kopalni to na magazynie bez problemu sobie poradzisz fizycznie.

Jesli masz mozliwosc to #!$%@? robic dla takiego Amazona i juz masz ciut lepiej, ale wg. mnie jak juz zmieniac miejsce zamieszkania to nie na terenie Polski
@xetrov: w Krakowie za dwupokojowe(nie w centrum) w odremontowanym bloku płaciłem 1200zl + media. Nie jest tragicznie, chyba ze pracujesz właśnie w takiej kopalni 1600 netto albo biedronce a chciałbyś apartament z tarasem na starym rynku. To faktycznie może być ciezko.