Wpis z mikrobloga

@goferek w dużej większości taka prawda, a ci którym przeszkadza to głównie januszeria którym wszystko przeszkadza


@Andczej: mi przeszkadza. Bo strefa jest powiększana nie dlatego że mieszkańcy stwierdzają "powiększcie, to będzie w mieście lepiej" tylko "powiększcie a nam dajcie abonamenty za darmo żeby nam tu mniej ludzi parkowało".
Jestem za rozbudową strefy, połączoną z całkowitą likwidacją praktycznie darmowych abonamentów dla mieszkańców. Wtedy to będzie miało sens.
A dokładniej, to wtedy miasto
@goferek: @Andczej: Prawda tylko dlatego powiększają te strefę bo sami mieszkańcy chcą by mieć gdzie stawiać po 3 auta na mieszkanie...
Tak w ogóle to powinni wprowadzić jakieś przepisy ograniczające ilość aut na mieszkanie a nie #!$%@? możesz 10 gratów pod mieszkaniem w strefie płatnego parkowania każdy za 10zł/mc ( ) Za dużo ludzi ma 2 nawet 3 auta... Niech se bogacze kupią miejsca na
@boskimistrz No to normalne powinno byc jakqs karta obywatela scislego centrum Krk czy cos xD Mam kartke moge parkowac za free we wlasnym mieście jade do innego miasta to np w Kato ppace za parkowanie ale Slunzacy z Kato parkuja ubsiebie za darmo :₩