Wpis z mikrobloga

@Bulgulator: sam zaczoles ten temat i ja tu nic nie pieprze podalam Ci przyklad wychowania dzieci...a jezeli chodzi o Twoje kapiele to powiem Ci wpros jak tego nie zrobilam dotychczas...zboczone i nie smaczne to tyle co mam Ci do powiedzenia... i skonczylam dyskusje..... dziekuje za poswiecony mi czas.
@anina_01: a powiedz mi jeszcze bo jestem ciekaw, co powoduje, że np oglądanie twojego golego dziecka przez ciebie jest ok? Może dziecku też należy się prywatność? Czemu ono jest nagie w wannie a ty jesteś w łazience razem z nim? Czemu ono może być nagie przy tobie a ty przy nim nie? No tak racjonalnie mi powiedz. A jakbym Ci nie daj Boże powiedział, że jak córka sobie odparzy miejsca intymne
@Bulgulator: Mirku tak szczerze nie jestem specjalista zeby Ci dawac rady jak masz odpowiadac swojej corce tylko...powiedz dlaczego ? Twoja corka ma Cie ogladac na Adama ...dzieci jak sie rozwijaja dorastaja rozumieja pewne rzeczy same pytaja ja juz jestem po tych pytaniach ...nie jest to dobre zeby maluch cie ogladal ...moze sie zdarzyc taka sytuacja ze Twoja corka rozbierze sie kiedys w przedszkolu bo Ty jej powiesz ze jest to mile
Twoja corka ma Cie ogladac na Adama ...dzieci jak sie rozwijaja dorastaja rozumieja pewne rzeczy same pytaja ja juz jestem po tych pytaniach ...nie jest to dobre zeby maluch cie ogladal ..


@anina_01: Rzeczywiscie, swiat sie skonczy bo dziecko zobaczy golego rodzica. Was juz chyba do reszty powalilo.
@Taco_Polaco: masz wolnosc wyboru i Twoja sprawa , a swiat sie nie skonczy ,ze dziecko zobaczy golasa, chyba mnie zle zrozumiales , ale nie ma sensu wdawac sie w dyskusje..... kapcie sie jak chcecie i z kim chcecie.... milego dnia ...