Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  130 -> 100 kg w ciągu mniej więcej 13 miesięcy.
  Chudnięcie na początku sponsorowane pracą fizyczną, od października 10K kroków dziennie (z wyjątkiem 4 dni po świętach gdzie byłem chory) i CICO z aplikacją MyFitnessPal.
  Chciałbym schudnąć jeszcze drugie tyle, ale spokojniej i możliwe, że z ćwiczeniami.
  Porcje jedzenia które kiedyś jadłem sam i chciałem więcej teraz jem na pół z dziewczyną i mam dość.
  Stare ubrania XL-XXL, nawet więcej. Nowe głównie L, ale M też powoli się zdarzają (brytyjska rozmiarówka). Koszt wymiany garderoby nieznośny dla biednego studenta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się, że nowe ubrania wytrzymują więcej, ale to jeszcze wymaga testów.

  #pokazforme #pokazmorde #chwalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  #wroclaw #oszukujo

  Cześć!
  Przydarzyła mi się przykra sytuacja i chciałem was trochę ostrzec we #wroclaw .
  Znalazłem z dziewczyną fajną ofertę kawalerki na olx.pl. Skontaktowaliśmy się z "właścicielem". Gość powiedział, że to mieszkanie z ogłoszenia już jest zajęte, ale ma jeszcze inne na ulicy Gwieździstej 6. Pojechaliśmy tam od razu, gość pokazał nam mieszkanie powiedział co i jak. Oferta była tak dobra, że się zdecydowaliśmy koszt to 1000 zł kaucja oraz 1300 czynszu w tym wliczone rachunki. Podpisaliśmy umowę. Posługiwał się swoim dowodem, morda się ze zdjęciem zgadzała. Zapłaciliśmy za wszystko dostaliśmy klucze i git, miał się kontaktować następnego dnia bo chciał zabrać jakieś rzeczy z mieszkania do siebie i to tyle. Ja byłem w pracy więc moja dziewczyna miała czekać na jego odpowiedź, okazało się, że ma wyłączony telefon, pojechaliśmy tam jak najszybciej się dało, około godz 19. Zamki w drzwiach zostały zmienione. Popytaliśmy sąsiadów i jeden facet potwierdził, że ktoś ok godziny 15:00 wymieniał zamki bo były dziury w drzwiach. Sprawę zgłosiliśmy na policję, być może nie jesteśmy jedyni.. uważajcie. pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  Co się wczoraj odjaniepawliło to ja nie. Niech to będzie przestroga dla was.
  Pisałem z 18lvl na Tinderze, rozmowa się kleiła. Zaproponowałem w końcu spotkanie do którego doszło. Pochodziliśmy po parku, zjedliśmy nawet kebsa. Raczej takie gadanie o pierdołach. Tegoroczna maturzystka. Zaczął padać śnieg i wyskoczyla z tekstem, że ma ochotę na jakiś film w scenerii zimowej. Śmieszkowałem, że może opowieści z Narni. Ona na to, ze Lśnienie jakieś by wolała. I czy bym wpadł do niej na film. Długo nie musiała czekać na odpowiedż.
  Jak sie okazało mieszkała z rodzicami. Wszedliśmy, przywitałem się ładnie. Jej matula zadała pytanie czy zrobic nam herbaty do nauki :O Że co gurwa? Jakiej nauki?
  Wyobraźcie sobie, że powiedziala matce, ze korepetytora wziela z matematyki z Gumtree studenta za 20zl/h xD
  Pomyślałem sobie, ze pewnie chce trochę hajsu od rodzicow wyprowadzić. Mniejsza z tym.
  Włączyla film i powiedziala, że do łózka w spodniach się nie wchodzi. I święta racja. Po kilkunastu minutach pod koldrą zaczęła mnie gilgotać po wacku xD No to zabralem się do pieszczot.

  I teraz najlepsze. Po ok. 20min weszła jej siostra i zaczęła drzeć mordę, że uduszę Martę i wybiegła do starszych.
  Jeszcze nigdy w zyciu tak szybko sie nie ubrałem. Przyszla matka i pyta się co tu sie dzieje. A Marta grzechu warta, zaczęła się tlumaczyć, że jej kręgosłup nastawialem, bo żle spała xDDD

  Matka sie pyta czy jestem w końcu studentem matematyki czy fizjoterapii. Powiedzialem, ze fizjoterapii, ale byłem dobry z matematyki w Liceum xD
  Tętno chyba 200, myślałem, że wypluje serce z nerwów. Ale się udało, chyba uwierzyła. Pozniej szybko się porzegnalem i ucieklem z tego pierdolnika.
  Nigdy wiecej wchodzenia na chate do laski jesli nie jest sama.

  #tinder #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)