Wpis z mikrobloga

@ES_Blofeld miałem parę lat temu (okres przejścia PTU do tej grupy), wtedy wychodziło mi rzeczywiście dużo taniej niż u innych (a sumy były spore, bo zwyżka za wiek). Generalnie bez problemu, OC nie wykorzystałem w żaden sposób, ale miałem ubezpieczenie szyb i wymieniałem szybę przednią - dopłaciłem jakieś grosze, wygodnie i bez papierów.
@ES_Blofeld: miałem tam OC przez 2 lata. Co prawda poza opłacaniem składek żadnym kontaktów z nimi nie miałem, ale ogólnie żadnych komplikacji nie było. Na plus na pewno wysokość składek. Przejrzałem te opinie w google i te negatywne to raczej takie klasyczne narzekania.
@ES_Blofeld: każda firma zaniża wypłaty jak tylko może... OC regulowane jest ustawowo, więc kupujesz tam gdzie taniej.. przy AC jednak to już trzeba przysiąść do OWU - szczególnie dział o wyłączeniach odpowiedzialności oraz tam, gdzie piszą jak naliczają wypłaty... firmy ubezpieczeniowe to często zło konieczne..
@ES_Blofeld: jak masz ochotę, to wbij na priv, znajdziemy Ci coś odpowiedniego do ceny, ogarniemy jakie zakresy AC będą dostępne w okolicach 1.5k. Co do Gothaer - my również nie słyszeliśmy jakichś negatywnych opinii od naszych klientów :D