Wpis z mikrobloga

niby dlaczego "beka z prawakow"? xD jesli juz ktos to "lewactwo" doprowadza polakow do emigrowania i usiluje przekonywac rodowitych brytyjczykow czy holendrow ze powinni polakow przyjmowac i kochac. zdecydowanie #bekazlewactwa
@vote_for_pedro: W Holandii spędziłem około roku. Największa patologia niestety to nasi rodacy. Ćpają na potęgę piją jak wielbłądy. Niestety dużo osób co tam wyjeżdża na zdrowo nawalone pod kopułą, a alko i inne używki tylko to z nich wyciągają. Pamiętam jak kiedyś o 3 w nocy jeden mi napieprzał w drzwi głową i twierdził że jest pająkiem. Innym razem trafiłem na gościa z którym musiałem mieszkać - rozwodnik - kibol -
@vote_for_pedro: doprowadzilo kraj do takiego stanu, ze nie da sie w nim mieszkac i trzeba emigrowac. coz za jadowita ironia losu, socjalizm wygania z kraju najbiedniejszych.
i slusznie mowią zeby nie przyjmowac masowych imigrantow (nie naduzywajmy slowa uchodzca, ono w tym wypadku nie ma sensu), bo zamiast nadrabiac sobie braki niwykwalifikowanej sily roboczej importowaniem obcych powinno sie dojsc dlaczego jej brakuje i rozwiazac problem. i do nas sie to odnosi, i
@awariaaa: Ludzi wygonił z polski dziki kapitalizm i rynek pracodawcy a nie pracownika. Głodowe stawki, umowy śmieciowe, samozatrudnienie.
Ludzie wyjeżdżają na zachód, gdzie są silne związki zawodowe, godne płace, prawo pracy które nie zezwala na wyzysk, nadgodziny etc.
Nie wiem jak można takie kocopały jak Ty wypisywać.
Na zachodzie nie trzeba być specjalistą na rynku pracy, żeby żyć godnie ze zwykłej pensji.