Wpis z mikrobloga

@Bruske: no wiem T.T chciałem zagrać i wyjdzie, że za rok skończę ... ale jeden plus jest taki, że ludzie przejdą niera automatę do tego czasu i stanieje jak P5 :3
@pandapl: mnie Persona 5 tak wciągnęła że przeszedłem w tydzień, XC 2 trochę nie mój typ bo średnio przepadam za wielkimi otwartymi światami w grach, a Persona świetnie gospodaruje małą przestrzeń i jest syndrom "jeszcze jeden dzień".
@Naxster: to może nie chodzi w sumie o cenę (na allegro nier lata po ok. 180zł) ale zarządzanie budżetem i czasem, 2x duże pudełkowe gry + 1 indyk (tańsza gra) na miesiąc. A jako, że obecnie moja wishlista switchowa jest trochę większa to skupiam się na nim (a #!$%@? wydają ciągle na to must-have gry -.-)
@Agnaktor: Początek czyli do kiedy? Zdobyłem już ostrze i było całkiem fajnie, flow ma niezłe. Za to P5 ... :) nie przeszedłem jeszcze pierwszego heistu jestem w sumie po przygotowaniach (dobra z pół roku temu widziałem go na YT i już nie pamiętam większości) i to jest jeden #!$%@? parugodzinny tutorial.
Drugie co zauważyłem to, że nie potrafię grać w P5 z japońskim dubem choć zazwyczaj gram z oryginalnym gry (jp-jp,
@pandapl: Początek to jakieś 2-3 rozdziały - w zależności od Twojego tempa i ilości treści pobocznej, za którą się weźmiesz (a trochę tego jest, zaczynając od opcjonalnych zadań, poprzez wydobywanie skarbów, rozwijanie i zwiedzanie lokacji, kończąc na minigierce Tiger Tiger), może wyjść nawet 25 godzin. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głównie chodzi o walkę, w której nowe mechanizmy są dawkowane, przez co na samym początku może się