Wpis z mikrobloga

Rok 2020. Administracja serwisu Wykop.pl już od dwóch lat zabrania wklejania past. Wklejana raz po raz #pasta o serwerowni przelała czarę goryczy. Został zaimplementowany filtr, który określa pastowość treści. Gdy treść zbyt bardzo pokrywa się z jakąkolwiek pastą, wpis nie jest nawet publikowany a konto zostaje automatycznie usunięte.
Użytkownicy Wykopu to jednak inteligencja tego narodu i na taki chwyt szybko znaleźli rozwiązanie.
Zamieszczają wpis ma #mirko zawierający jedynie trzy słowa - "Pasta o serwerowni" i wpis szybko dostaje 100 plusów i komentarze "ahahahaha", "dobre, dobre" itp. I tak każdy zna pastę na pamięć, więc po co wklejać całą...

Wpis "Pasta o linijkarzu". 80 plusów, "Ja, linijkarz, hehehehe", "bo to on stał za tymi linijkami, c'nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)" ...

Wpis "Pasta o Cejrowskim". 140 plusów, "Widziałem go w tych butach!", "Buty za 139,00? #!$%@?ć biedę"...

Wpis "Pasta o Bartoszewskim". 115 plusów, "Zawsze padam przy 'Dupy nasmarowane?!', hehe", "To był też mój idol... do dzisiaj :( " ...

Pewnego dnia jakaś zielonka dodała wpis:
"Pasta o niszczarce biurowej"




#heheszki #wykop #pasta
  • 5