Wpis z mikrobloga

Coś w tym jest że Kononowicz mówił ze ludzie z Podlasia i Białegostoku to mordercy, bandyci. Wicemarszałek rozwalający wrak samochodu człowieka który, no nie oszukujmy się zdrowy psychicznie nie jest i bardzo go to dotknie. A zniszczenie jest publiczne na środku rynku. Wrak samochodu człowieka dość ubogiego który ma jedzenie/zasiłek z MOPS. Kononowicz był niedawno w Choroszczy i ma mentalność i psychikę paroletniego dziecka. Niszczenie na środku rynku tego samochodu jest #!$%@? poniżej pasa. Ja rozumiem ze on by sobie kupił drugi nowy lepszy... Jest to w pewnym sensie publiczne upodlenie tego człowieka. Panie Macieju Żywno, takim zachowaniem to mógłby się dzieciak w przedszkolu wygłupić i pewnie byłoby mu smutno i głupio jakby rodzice wytłumaczyli co zrobił. Ale dorosły facet?... To jest poniżej pasa i zachowanie godne frajera, a nie osoby urzędowej...

Następna akcja, niszczymy wysłużony rowerek 12 letniego Jasia z domu dziecka, co z tego że nowego nie ma he he he. I ogólnie to beka na rynku będzie można to obejrzeć.

Tu informacja

To całe Podlasie to nieraz dla żartu krytykowałem, ale widzę że miałem racje... Wstydźcie się jeśli w ogóle wiecie co to znaczy...

#kononowicz #bialystok #polityka
  • 10
@Ekrad: Fakt, samochód absolutnie przypadkowy, a to, co niektórzy widzą jako napis "asterka" to w rzeczywistości przypadkowe plamy z farby ( ͡° ͜ʖ ͡°) @hehenuanek: Ja #!$%@?ę. Jakie to jest przykre, że sztuka czytania ze zrozumieniem zanika (_)
@Zwanek: Po 1 napis "asterka" namalował skup złomu, który oddał auto na akcje. Jak się dobrze przypatrzysz to zobaczysz, że na samochodzie widnieje również nazwa firmy. Po 2 wicemarszałek województwa ma w dupie konona i jest spore prawdopodobieństwo że nawet go nie kojarzy z nazwiska. Po 3 pionierze czytania ze zrozumieniem jakbyś przeczytał coś więcej niż nagłówek, to byś się dowiedział że sztab poprosił w/w skup złomu o dwa samochody, w
@Ekrad: Na serio naiwny jesteś, jeśli myślisz, że tu nie chodziło o robienie show. Przecież już od kilku dni trąbili, że będą auto konona #!$%@?ć :v
@hehenuanek: Ja #!$%@?ę, ale co to ma do rzeczy? Post nie jest o tym, że auto jest złomowane bezprawnie, tylko że ludzie pastwią się w ten sposób nad upośledzonym człowiekiem xD
@kolonko: też mnie to #!$%@?ło i w ogóle nie rozumiem jak kogokolwiek mogłoby to bawić. oczywiście nie jest to już jego samochód, ale nie rozumiem jak możnaby wpaść na pomysł, że jego zniszczenie traktować jako rozrywkę.
w ogóle jak czasem zaglądam pod tagi z kononem to przykro się robi jak ludzie mają ubaw z ułomnej osoby
Ja #!$%@?ę, ale co to ma do rzeczy?


@Zwanek: NO DUŻO TAK JAKBY.

Post nie jest o tym, że auto jest złomowane bezprawnie, tylko że ludzie pastwią się w ten sposób nad upośledzonym człowiekiem xD


@Zwanek: Wyrzuciłbyś buty na śmietnik, ja je potem bym pociął - czujesz to znęcanie się?