Wpis z mikrobloga

Jak mnie w lublinie #!$%@? Ci wszyscy bieda celebryci. Super zbieracz, Szwagier, nocny zamiatacz ulic, super zwieracz homoseksualna odpowiedź na super zbieracza. Nie możesz przejść przez ulicę, aby któryś z tych pajaców nie machal do Ciebie krzycząc "witaaaaaj anon". Ostatnio spotkałem nowego lubelskiego avangersa. Stoję sobie na przystanku i widzę jakiegoś autystycznego kolesia trzecacego się w rogu przystanku. Co chwilę zerkal na mnie tymi swoimi rozbieganymi oczyma. Podjeżdża autobus więc szybko wchodzę do środka zanim wszystkie miejsca zajmą stare baby bo przeciez jest 7:30 i one wszystkie o tej godzinie jadą na drugi koniec miasta, aby kupic wedline o 12 groszy taniej za kilo. Siadam i widzę, że autysta idzie w moim kierunku. "Borze nie! Tylko #!$%@? nie to. Dlaczego to spotyka mnie" krzyczę w myślach.
-pzerprassam cy moge siąć? Pyta i kiwa głową na prawo i lewo. Odsuwam się lekko i on siada. W tym momencie uderza mnie smród. Coś jak połączenie cebuli, zgnilego mięsa i majtek , które były noszone przez miesiąc bez
przerwy.
-Prepratam choruje na autytm. Bulgocze autysta. Ja nic nie odpowiadam tylko kiwam głowa
-Choruje na autytm! Mówi tym razem głośniej.
Patrzę się na niego i odpowiadam "ok".
-Ptepraszam, ale choruje na autytm krzyczy.
Wszyscy w autobusie się na nas patrzą. W tym momencie autysta łapie mnie za rękę i zaczyna się nią smerac po ręce.
-Choruje na autytm, a to mnie upokaja.
W tym momencie mnie sparaliżowalo. Od 4 lat mieszkam w Lublinie i znam to miasto dosyć dobrze. Wiem, ze jakbym mu #!$%@?, albo coś powiedział to na 100% pół autobusu wstanie, zacznie na mnie krzyczec i okaże się to jakaś prowokacja lewicowej gazety, aby pokazać jacy polacy są zacofani i jak traktują osoby niepełnosprawne. Nagranie będzie w sieci, a moja kariera w tym mieście skończy się zanim się zaczęła. Na szczęście uratował mnie przystanek. Miałem przejechać jeszcze 6, ale #!$%@? w to. Potem okazuje sie, że autysta to znany w lublinie bloger Super spermiarz, który używa nasienia zamiast mydła, a na jego profilu tysiące ludzi pisze " dziękujemy Ci za to co robisz", "jestes wielki super spermiarzu. Gdyby nie Ty to dalej bylibyśmy w średniowieczu.", "Mam nadzieję, że jeszcze do nas wpadniesz spermiarzu, kucharz już szykuje twoje ulubione onion ringsy". Jak ja #!$%@? nienawidzę tego miasta.
#pasta #lublin
  • 6
@Darkejas w tamtym roku spotkała mnie identyczna sytuacja z tym gościem tylko wtedy 'zaatakował mnie' cały zaglucony i nie wiadomo co jeszcze