Wpis z mikrobloga

Bezimienny 25 okolice Częstochowy - cała Polska

Zgłoszenie nr 96 z dnia 2018-01-15 16:44:55

Imię: Bezimienny
Wiek: 25
Miejscowość: okolice Częstochowy - cała Polska
Kim jestem?
Jestem a raczej staram się być człowiekiem.

Wygląd
188cm ważę z pewnością więcej od Ciebie :) Dość masywna budowa połączona też z duża siłą. Styl ubioru bliżej nieokreślony, cenie wygodę lubię wojskowe ciuchy (oczywiście w granicach rozsądku XD), chociaż staram się szanować miejsce w którym przebywam łącznie z ludźmi.

Zainteresowania
Interesuje się masą rzeczy, przez komputery i gry, sprzęt audio po motoryzacje i mój samochód, militaria, łucznictwo na sztukach walk kończąc. W dodatku jestem podobno fotografem :)
Co jest pewnie niecałą połową rzeczy, która mnie interesuje, mam niestety taką przypadłość, że każde moje hobby jest okropnie drogie :D

Czego oczekuję?
Czego oczekuje? Tylko albo aż, szczerości i oddania. Gardzę kłamstwem a przez niektóre osoby jestem jak wykrywacz kłamstw o dużej skuteczności. Raz okłamany nie potrafię zaufać drugi raz.
Chciałbym też mieć pewność, że ktoś jest w stanie dla mnie poświęcić tyle samo co ja dla niego.
Istotne jest też to aby obie strony widziały w siebie pełnoprawnego mężczyznę i kobietę, uważam że i ja się powinienem komuś podobać i kogoś pociągać tak samo w drugą stronę. Jest to czasem trudne ale tak samo trudno zbudować dobry związek bez tych aspektów. Lubię kiedy kobieta jest drobnej budowy i ma długie włosy.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Równie dobrze może to być "film pod kocykiem" albo spontaniczny wypad w góry. Jak to mówią, nieważne gdzie i nie ważne jak ale ważne, że razem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Używki? Z jednej strony wszystko jest dla ludzi ale mam niechęć do palenia, sam nie pale i chciałbym żeby partnerka też nie paliła.
Temat otwarty, ja jestem abstynentem w imię swoich zewnętrznych przekonań i zasad, ale nie zamierzam nikomu bronić wręcz przeciwnie nie widzę problemu jakbyś napiła się przy mnie (a może kiedyś i ze mną), ale też nadmierną ilość i stan mocnego upojenia alkoholowego również wzbudza moją niechęć.
Jestem też przeciwnikiem narkotyków.

Może wyda Ci się, że mam kij w dupie i że jestem tak ułożony że sztywny jak kłoda. To dobrze, bo tak myśli 99% społeczeństwa na mój temat i mnie to nie obchodzi co oni myślą.
Jak życie pokazało dla mnie to nie problem jechać o północy nad morze, albo w Bieszczady i spać na jakimś parkingu w samochodzie na szczycie jakiejś góry, żeby o świcie widzieć jeden z najlepszych widoków jakie się miało do tej pory możliwość oglądać ;)
Trzeba po prostu znaleźć kogoś z kim nawzajem można się dopełnić i zrobić dosłownie wszystko.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyokolice czestochowy - cala polska < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Bezimienny 25 okolice Częstochowy - cała Polska

Zgłoszenie nr 96 z ...
źródło: comment_inozwv7kOECBFKs5Vi08pSZL6zW94mQp.jpg
  • 1