Wpis z mikrobloga

Aleksander 22 Toruń, Gdańsk

Zgłoszenie nr 145 z dnia 2018-01-16 16:50:47

Imię: Aleksander
Wiek: 22
Miejscowość: Toruń, Gdańsk
Kim jestem?
Studbaza - Historia, jednak nie mam zamiaru pracować jako nauczyciel. Mam jakieś plany na przyszłość, jednak to wszystko może się zmienić. Często podróżuje po Polsce, najczęściej siedzę w Toruniu, czy też w Gdańsku.

Wygląd
Jestem szczupłym brunetem z okularami o przeciętnym wzroście (172). Praktycznie większość czasu chodzę w koszulach i jeansach. Jenak mimo, że 18 miałem prawie 5 lat temu, to za każdym razem pytają mnie o dowód :<

Zainteresowania
Człowiek orkiestra, chyba czymś co najwięcej mojego wolnego czasu pochłania to rekonstrukcja historyczna wczesnego średniowiecza ( walczę na miecze), wraz z rekonstrukcją łączy się podróżowanie po świecie. Uwielbiam czytać książki historyczne, fantasy, kryminały :D Jestem typem co woli teatr od kina, a wyjście do muzeum sprawia mi przyjemność, a nie karę :D

Czego oczekuję?
Szukam jakieś mirabelki do wyjścia na piwo/kawe, czy też do teatru. Nie nastawiam się na nic poza poznaniem ludzi. Jeśli jesteś z innych miast to nie problem w dzisiejszych czasach podjechać :D.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Raczej jestem z osób aktywnych, więc raczej spędzić go jakoś konstruktywnie. Wszystko zależy od różowej i znalezienia kompromisu :D

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie palę niczego, piję okazyjnie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytorun, gdansk < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Aleksander 22 Toruń, Gdańsk

Zgłoszenie nr 145 z dnia 2018-01-16 16:...
źródło: comment_FuAPPTCiqTnUcjGK6bc709xnpD0khnJE.jpg