Wpis z mikrobloga

Witam. Chciałbym Was prosić o pomoc.

W 2014 roku kupiłem (albo wykopałem) walutę #blitzcoin . Następnie przelałem ją z Bittrex na adres swojego portfela. Aktualnie chciałbym ją odzyskać. Wiem, że w międzyczasie, waluta zmieniła nazwę z #blitzcoin na #blitzcash. Ściągnąłem więc najnowszy portfel #blitzcash, dodatkowo plik bootstrap, dodałem dodatkowe węzły sieci i zsynchronizowałem portfel. Wszystko z oficjalnej strony.

Następnie próbowałem uruchomić portfel z użyciem dwóch różnych kopii starego portfela. Niestety w trakcie uruchamiania program wyrzuca komunkat: "Ostrzeżenie! Błąd odczytu wallet.dat. Wszystkie klucze zostały odczytane, ale może brakować pewnych danych transakcji lub wpisów w książce adresowej lub mogą być one nieprawdziwe."

Próbowałem użyć poleceń -rescan, -zapwallettxes i -zapwallettxes =2. Niestety ciągle to samo. Istnieje jakaś szansa na odzyskanie coinów? A może podczas rebrandingu stało się coś, co uniemożliwia użycie starych portfeli?

#kryptowaluty
  • 4
@qmicha: dzięki... powiedz mi, jest w ogóle szansa na znalezienie starego portfela. Przegladam google, ale nie mogę tego znaleźć. Masz może pojęcie gdzie szukać?