Wpis z mikrobloga

Siedzę i kisnę, na głównej afera z dupy: Aqupark Wrocław łamie prawo dyskryminując mężczyzn - weszła na główną w pół godziny. A prawda jest jak zwykle banalna:

Uzasadnienie jest takie, że saunę w Aquaparku upodobali sobie starsi panowie, którzy lubią chwalić się ludziom dookoła swoimi wdziękami, a zwłaszcza przyglądać się nagim kobietom prezentując dumnie swoje wdzięki na wierzchu. W związku z tym, że pewnie przez to wiele kobiet w ogóle zrezygnowało z chodzenia do sauny, to Aquapark wymyślił wtorki tylko dla kobiet.

Dziękuję @whiteglove: za wyjaśnienie tej spiskowej teorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gownoburza za 3, 2, 1... ( ͡º ͜ʖ͡º)
#aferazdupy #niebieskiepaski #dyskryminacja i trochę #autoironia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz xandra - Siedzę i kisnę, na głównej afera z dupy: Aqupark Wrocław łamie prawo dyskrym...
źródło: comment_FPSK8AJI7YsWdJtWrKnQrPAPyNwRegOX.jpg
  • 39
to tak jakbyś zakazała wchodzic murzynom do autobusów bo częsciej popełniaja przestępstwa od białych i kazała im jeździć specjalnymi

@jakiezycietakiarab: Wagony tylko dla kobiet wprowadzono w Brazylii, Niemczech, Indiach i Japonii by wymienić te najgłośniejsze przypadki. Widać była taka potrzeba. A pretensje miej do tych, przez których taki dzień wprowadzono.
@xandra: Gównoburza o takie coś jest naprawdę mało męska. Ja to bym nawet wprowadził dwa dni tylko dla kobiet a niech sobie siedzą kobitki. Prawdziwy facet znajdzie sobie zajęcie a nie będzie płakał, że też chce takich kobiecych przywilejów. Cipki a nie dżentelmeni. Może lepiej puszczać ich przodem i drzwi przytrzymywać bo strajk jeszcze zrobią?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra patrzę po komentarzach i trochę się śmieję, a trochę mi żal tych chłopaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby tak zażarcie walczyć ze światem, kobiety takie złe, opanują planetę, mężczyźni muszą się bronić, no nie mogę ze zlotu mizoginów XD a żal mi ich, bo normalni mężczyźni nie mają takich problemów i pewnie ci co się tak z pasją wypowiadali pod tamtym znaleziskiem o dyskryminacji mężczyzn siedzą w
@whiteglove: no smutne, że najwiekszymi osiagnieciami MRA jest np usuniecie wszystkich fragmentów z kobietami ze star warsow.

Niemniej powonien być też dzien tylko dla panów i jeszcze oronicznie bym zaprosił tych oblechow na nie, mówiąc ze zalatwi sie jakieś plakaty z golymi babami jak im tak brakuje kobiecego ciała