Wpis z mikrobloga

Imię: Wafel
Wiek: Ciągle młody
Miejscowość: Cała Polska

Kim jestem?
Jestem pysznym, chrupiącym gościem - nie jakimś tam zwykłym WAFLEM. Mam różne oblicza - potrafię być słodki i delikatny, innym razem bardziej wyrazisty, a swoją wybrankę chętnie zabiorę w romantyczną podróż na bezludną wyspę, gdzie zachwycę ją smakiem świeżego kokosa. Rozpływam się w ustach i uwielbiam kontakt z innymi, jednak trzeba uważać - jestem bardzo wrażliwy, a niedelikatność sprawia, że łatwo się kruszę.

Wygląd
Jestem tradycjonalistą, ale mimo to niedawno odświeżyłem swój wygląd. Zmiana mogła być dość szokująca, choć nie wpłynęła ani trochę na moje wnętrze. Dalej jestem tym samym, dobrym Góralkiem. Nie jestem zbyt wysoki i niewiele ważę (ledwie 50g), ale podobno małe jest piękne :). W sumie uważam to za atut, bo wszędzie można mnie ze sobą zabrać. Poza tym w małym ciele wielki duch! Mam boczki, ale JAKIE TO SĄ BOCZKI! Pokrywa je pyszna czekolada, która sprawia, że wszystkim na mój widok cieknie ślinka!

Zainteresowania
Kocham ludzi, ale lubię też spędzać czas w swojej paczce - z innymi Waflami. Wolę zimę niż lato. Uwielbiam kąpiele w czekoladzie. Podobno jestem niezły w pocieszaniu innych i nic bardziej nie poprawia humoru niż ja. Zawsze miałem zadatki na psychoterapeutę… :D Jestem bardzo towarzyskim waflem - oprócz Wykopu można znaleźć mnie na Facebooku, oraz Instagramie, a ostatnio bywam nawet na Snapchacie - ogólnie lubię internety!

Czego oczekuję?
Bezgranicznej miłości, otwarcia, ciepła i bliskości. Wiem, że mój związek może nie potrwać zbyt długo, bo najzwyczajniej w świecie może być szybko skonsumowany, ale jestem na to gotów!

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Romantyczne spacery przy blasku Księżyca, wypady na miasto, zimowe popołudnie z kubkiem gorącego kakao… Na samą myśl się rozpływam! <3

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie piję, nie palę - szkoda zdrowia! Dzieciaki są super i przyznam się nieskromnie, że wprost mnie UWIELBIAJĄ! Do ślubu mogę nie doczekać, ale mimo to obiecuję wierność aż do końca mych dni!

#mirekszukazony #mirekszukazonypolska #wafelkigoralki #wafelszukazony
Pobierz wafelkigoralki - Imię: Wafel
Wiek: Ciągle młody
Miejscowość: Cała Polska

Kim jes...
źródło: comment_9auDbgXQ86nyVt09E206zb0ZV5EfPMuG.jpg
  • 43