Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i myślę.
Mam trochę serwerowych zasobów, może by tak zestawić jakiś nie-ligowy serwer AC? Do kulturalnego upalania.
Np. taki Tor Poznań + cywilne auta (wszelakie GT3, LMP itp odpadają), miałoby to sens? Będą chętni?
Serwer mógłby latać 24/7 wg. jakiś tam ustalonych wytycznych, tylko potrzebowałbym kogoś kto wspomoże ciekawymi pomysłami ew. inicjatywą.

#assettocorsa
#simracing
  • 32
@aderonis początkowo głównie praktyka z racji, że dam jeszcze trenuje.
Ale myślę, że nie byłoby problemu z ogarnięciem Q i R, albo dostawienia równoległych serwerów ;)
Propozycję mile widziane, wszystkie rozważę.
@drag_op: stały serwer z pqr ale byś się ogłosił np na sim race pl czy jakoś tak I taki serwer dla Polaków po za ligowy by powstał na szybkie wyścigi, proponuję aby był ten serw właśnie z hasłem ale jednak podać je na wykopie, na simrace pl itd :)
@aderonis simrace żyje własnym życiem, wtrącał się nie bede. Póki co chcę postawić coś niekoniecznie rozdmuchanego, pobawić się ustawieniami. Bez napinki na jakieś wyniki, ligii i inne takie takie. Kulturalna lajtowa rywalizacja co najwyżej.
@drag_op: stawiaj, chętnie pojeżdżę jeśli ktoś tam tez by był. brakuje mi takiego serwera na którym można by było się pobawić i pojeździć bez spiny. tych zagranicznych nie licze bo tam nuda troche ( ͡° ʖ̯ ͡°)