Wpis z mikrobloga

@ch00dybcn: miszczu, mirrorowałem twój ruch i jest na plusie, nie jestem zaskoczony bo obserwuję twoje wpisy od dawna, ale czy jest jakiś target? podobno to bardzo pompkowa waluta, ten bet był z żyłką hazardzisty?
@ch00dybcn: Cześć, wiem że jestem zielonką:), ale od dłuższego czasu obserwuję zarówno Twoje wpisy jak i tematykę krypto. Troszkę mam akurat rzeczy, które ostatnio polecałeś STRAT, CPC i BNT. Szczególnie mnie interesuje temat CPC i stąd moje pytanie. Jaka wartość to według Ciebie Moon?:) Bo sam nie wiem gdzie ustawić sprzedaże:).
@ch00dybcn: Tak zdecydowanie temat chciwości już parę razy przerobiłem :). No miejmy nadzieję, że ten Moon albo delikatny Moon nadejdzie :). Ustawię, jakąś sprzedaż na satysfakcjonujących mnie poziomach, a potem nie zaglądam na wykres, żeby się nawet nie wk..wiać:).
@ch00dybcn dzięki wielkie. Natomiast mam jescze jedno pytanie. Czy jestes wstanie podac mniej wiecej satysfakcjonujacy Cie poziom dla wlasnie cpc, bnt czy tez strat? Oczywiscir mowie tutaj o wartosci procentowej zysku