Wpis z mikrobloga

Nawiązując do poprzedniego wpisu, jadąc dziś z była busem(przypadkiem tym samym), usłyszałem jak gadała z koleżanką o której zmieniała temat 155razy że ma zaproszenie do typa który się jej podobał kiedyś na studniówkę, i akurat w niedzielę wieczorem kiedy ten typ jeszcze zmienił prof(wyswietlilo mi się, dała mu "super") i całkiem możliwe że ciągła ten zwiazek dalej po takich akcjach z jej strony, bo bała się samotności i kłamała mnie z każdym swym uczuciem, typu że potrzebuję tylko ciebie i boję się że mnie zranisz, a postąpiła praktycznie tak samo jak jej były, boli mnie serce że możliwe że czekała na bolca kiedyś z nim pisała jakieś gówno i teraz wyczula ze mozna isc w ta strone. nie pogadala ze mną mówi że niema oczym, zerwała przez napisanie tego, pytałem się jej a ona ze manipuluje ja bo mówię jej prawdę o tym co mi Kilka dni temu mówiła bez jakiejkolwiek sprzeczki. Mirki zmieniła mnie niczym małpa gałęz, strasznie mi smutno po tym co robiłem dla niej a odeszła odemnie dla idioty który ja olewal i nawet czasem obrazal, ech co ja dla niej robiłem, mireczki dajcie plusy strasznie mi smutno gdy ta sytuacja okazała się powodem. Słabo mi i smutno
#logikarozowychpaskow
#zwiazki #bolec #bolecnaboku #zalesie
  • 7
@Shomon: Nadal ciężki do zrozumienia bełkot. Z tego co piszesz to cię nie zdradzała, a jej wina polega na tym że umawia się z kimś już po tym jak z tobą zerwała? A co miałaby zrobić, wstąpić do zakonu? To że boli to już nie jej wina, widocznie zaangażowałeś się bardziej od niej.
Sprawiasz wrażenie mocno rozchwianego 15-latka.

heh Mirku tak, nigdy nie ufaj kobiecie nawet jak ja kochasz


@SZajac: