Wpis z mikrobloga

@Paczek-bez-raczek: ja przy ps'ie mam soniacza i podoba mi się ta cała synchronizacja z konsolą przez hdmi, nie wiem jak to się fachowo nazywa ale nie muszę dotykać pilota żeby włączyć i wyłączyć tv gdy używam konsoli, albo pada kiedy używam netflixa na ps'ie.
@Paczek-bez-raczek: ja to mam jakiegoś starego 42 cale chyba, netflixa używam z ps4 i po prostu działa. nie mam większych wymagań, ale jak będę zmieniał to pewnie na jakiegoś sony z hdr'em bo ten mi służy z 10 lat. na razie nawet się nie rozglądam za nowym.
@Paczek-bez-raczek: jest ogromna, generalnie wygląda to tak, że jak w filmie jest mrok to w pomieszczeniu też jest ciemno, jak w filmie jest dzień to i w pomieszczeniu się jasno robi + oczywiście kolory do tego - zachody słońca, rozbłyski i eksplozje wychodzą z telewizora dosłownie. Odnośnie 120hz to się nie wypowiadam bo HDMI 2.0 w 4k max 60hz przenosi. Na HDR nie patrz w ogóle, dopiero OLEDy dają odpowiednią dynamikę
@Paczek-bez-raczek: ja go mam, kupiłem bo był polecony na wykopie. Ambilight robi robotę na ps4 nie zauważyłem żadnych lagów. polecam, a i jak mi sie pada nie chce szukać to netflix działa bez zarzutów, youtube trochę gorzej. Ja swojego kupiłem za 3100, podobno juz tego modelu nie produkują