Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 paaanie ja tej gry nie rozumiałem do momentu, w którym kupiłem kierownice do farming simulatora - teraz w ETS gra nawet moje różowa :p


@wisniowySz: Mnie w tej grze wiele brakuje, prawdziwego ruchu ulicznego i rożnych np wypadków by naprawdę rozumiał tą gre(to się modami da załatwić). Teraz to raczej tak z nudów gram
@sylwke3100: Czy ta gra nie jest zbyt nudna? Czy jak nie jestem maniakiem to będę się dobrze bawił?


@Heti: Ciężko mi powiedzieć ale nie jestem maniakiem tyle że ja np grając lata już w OpenTTD się nie nudzę mimo iż słyszę podobne głosy od innych że po krótkim czasie się nudzi.
@Heti: Każda gra się nudzi po pewnym czasie :) Ale ETS2 z promodsem jest kozak, jak dorzucisz do tego Rusmap to zabawy na kilkaset godzin. Nie wliczam oczywiście Multiplayera w którym masz konwoje, VSki itp. (z tego co słyszałem, nigdy nie grałem w mp ze względu na słaby internet).
Ja osobiście przegrałem w singlu na piracie kilkadziesiąt godzin. Kupiłem na steamie i aktualnie mam wszystkie DLC oprócz malowań(po co to komu
@Heti: Gra nie jest trudna. Bierzesz zlecenie, wsiadasz i jedziesz, odprężając się przy tym jak przy żadnej innej grze. Ok, gra może i ma trochę płatnych dodatków, ale to gra stricte singleplayer, wspierana od 2012, czyli prawie 6 lat. Przez ten czas miała prawo się "trochę" rozwinąć. ;-)

Wielu może ci pisać o modach, mapach, jakieś rusmapy, promodsy, itp. Ale i bez tego gra jest obłędna (i lepiej działa :P). Ja