Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, Mireczki, witam Was serdecznie! Oglądając ostatnio popularny serwis z filmamii i streamami tudzież YT stwierdziłem, że poziom patologii sięgnął zenitu. Rafatus, Konon, Rafonix i inni. Nie jestem w stanie zoumieć fenomeu tych osób, ale np. w przypadku Rafatusa to już jest dno dna. Nie myślał ktos z Was, zeby to na "pały" zgłosić? Albo żeby cokolwiek z tym zrobić? #rafatus #danielmagical #bystrzaktv #youtube
  • 5
@LWC_90: ty no ja dzwoniłem na policje ale powiedzieli że nie mogą odebrać zgłoszenia bo dymy na strimie są i muszą oglądać. Ogólnie to pan prezes jest nie do ruszenia bo stoi za nim cbś i bor, więc nie radzę próbować krzywych akcji. Po tym zgłoszeniu zauważyłem że mam przecięte przewody hamulcowe w aucie, ale na szczęście wysłałem donejta 500 zł i po sprawie.
@LWC_90 Dej spokój Panu Prezydentowi z rodu Piłsudskich!( ͡ ͜ʖ ͡).Co do rafatusa to banują,zgłaszają i nic.Nawet był film z ojcem i matką tej Marleny że mają dość i chcą ją z powrotem.Nic o tym nie mówią,ale dziewczyna ewidentnie była na lekach psychotropowych