Wpis z mikrobloga

Siema #wroclaw #wroclawskiewykoppiwo !!
Wyruszyłem dziś rano z Krakowa na #emigracja na zachód. Gość który mnie miał odebrać z Waszego uroczego miasta strasznie leci w #!$%@? i tak od 12 na niego czekam i co 2h mi mówi, że będzie za 2h.
I tak siedzę sobie na rynku i stopniowo przepijam pieniądze. Może ma ktoś z Was ochotę napić się ze mną?? XD
Scyzoryk dla skali
Pobierz
źródło: comment_fStgnWhzBCuZruXprM1sXizwGFfUZMeU.jpg
  • 29
Może tak lepiej pójdzie...
Siema #wroclaw #wroclawskiewykoppiwo !!
Я покинув Краків сьогодні вранці для переїзду на захід. Хлопець, котрий повинен був забрати мене з вашого чарівного міста, насправді ховається, і я чекаю його від 12 років, і кожні 2 години він говорить мені, що він буде через 2 години.
І тому я сиджу на ринку і поступово пив гроші. Може, деякі з вас хочуть пити зі мною ?? XD
Кишеньковий ніж для
Co Wy robicie, że nie macie czasu się #!$%@?ć o 15?? :/

o ти робиш, що ти не маєш часу, щоб трахнути на 15 ??
@Marcinowy: @Ursa_Major
Tak, ale #!$%@?ł taką inbę, że go #!$%@?łem w Niemczech i zostawiłem bez pieniędzy i bez paliwa. #!$%@?ł doszczętnie plan emigracji, w konsekwencji czego, właśnie zakończyłem trwającą 50h tułaczkę, powrotem do domu. Ostatni raz spałem w nocy z soboty na pątek. Miałem tak #!$%@? koszmarną podróż, że łeb mały - a uwierz mi ja kocham podróżować. Jedyny plus, że pojechałem sobie na jointa do Holandii...
To tylko poglądowa mapa,
Pobierz
źródło: comment_ruYXBejmfYkqeLZoluyK5reJooasoz9j.jpg