Wpis z mikrobloga

@metalnewspl @farmaceut Tym razem sprawdziłem ortografię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Day 03: A song that reminds you of a night out. (when was it and where?)

Niezapomniana noc na z tegorocznego broodstocku. #!$%@?łem się i przespałem Trivium, na który chciałem iść. Wstałem jakoś po 24 i poszedłem na jakieś koncerciki. Trochę poskakałem, trochę zmarnowany idę po piwo i do namiotu by #!$%@?ć się z znajomymi. Idąc po drodze słyszę że jakieś ziomki puszczają z głośników Panterę to się przysiadłem. Od słowa do słowa, od piwa do piwa wyszła fajna znajomość. Jakoś o 4 rano, jak już zaczynało być widno podbija koleś z bongo. No nie wypadało odmówić ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Później jakoś o 6 wbił koleś na kwasie z ukulele, który wkręcił sobie że uważamy go za złodzieja. Przez 2h próbował nam wytłumaczyć że nie kradnie. xDDDD
W tym czasie przygarnąłem sobie od niego ukulele i improwizowałem. Robiłem klimacik dwóm ziomkom co rozmawiali o życiu. Jak tylko przestałem grać, to od razu nakręcali mnie bym grał dalej. xD
Jakoś o 12 zebrałem się na asp, by spotkać się z znajomymi co prowadzili hakerspace. Więc podbijam tam, załatwiłem sobie by mnie wkręcili w warsztaty, mimo że było w dużo chętnych. Tak siadam przy tym stole, ledwo się trzymając. Biorę lutownicę do ręki i stwierdziłem że nie dam rady. xD
Więc po całej nocy zabawy poszedłem w końcu spać pod namiotem. Oczywiście snu jakieś było niewiele, jakoś 2h. Trzeba było dalej imprezować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100daymusicchallenge #metal #muzyka #pantera #woodstock #narkotykizawszespoko
R.....n - @metalnewspl @farmaceut Tym razem sprawdziłem ortografię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Day...