Wpis z mikrobloga

@kropla_bez_kitu_benc: głupi jesteś czy udajesz? Czekał ją prawdopodobnie gorszy los, bo oboje zginęli, a do niej przed śmiercią dobrały się i zgwałciły brudasy. Gdyby spotkał ją taki sam los jak tych mężczyzn obchodziłoby mnie to tak samo. Gwałt sprawia, że samo myślenie o tym co ją spotkało jest 10 razy gorsze. Jeśli zastanawiasz jak dużo to zmienia: wolę umrzeć od kuli w łeb, niż żeby mnie zgwałcily i wypuścili. A trzymanie
@Faraluch: A co jeśli tego mężczyznę spalono żywcem? A może go zgwałcono? Człowiek to człowiek. Idąc Twoją logiką, powinniśmy współczuć i myśleć tylko o osobach, które zostały zabite w najbardziej bestialski sposób? To jakiś konkurs? Ja współczuję wszystkim. To wielka tragedia dla tych ludzi, WSZYSTKICH, niezależenie na płeć.
A co jeśli tego mężczyznę spalono żywcem? A może go zgwałcono?


@kropla_bez_kitu_benc: Jeśli tak to współczuje. Ale wybacz, że dotyka mnie to co widzę i na co mam minimalne potwierdzenie, a nie co zrobiła twoja wyobraźnia XD To nie są jakieś pixele na ekranie, którym możemy przypisywać co chcemy i robić virtue signaling "ja współczuje wszystkim tak samo" tylko prawdziwi ludzie, którzy gdzieś tam cierpią. I niektóre rzeczy empatycznym ludziom nie
nikt nawet o nim nie wspomina

@kropla_bez_kitu_benc: twitter to rak, tutaj opisali ją i jego https://www.dailymail.co.uk/news/article-12606047/israeli-student-kidnapped-desert-rave-hamas-family-footage-gaza-missing-boyfriend-invasion-war.html fakt faktem kobieta oczywiście na pierwszym planie, ale mnie to jakoś nie dziwi ¯\(ツ)/¯ raczej ich nie zabiją, jak by chcieli to by już zrobili, Hamas też potrzebuje zakładników żeby wymienić na swoich.
A co jeśli tego mężczyznę spalono żywcem? A może go zgwałcono? Człowiek to człowiek.


@kropla_bez_kitu_benc: no właśnie, człowiek. To co widzimy to nas dotyka, a to co jedynie możemy sobie wyobrazić, nie. Mam wrażenie, że ty sugerujesz że ona ma współczucie dlatego że jest kobietą, a nie dlatego że był tam gwałt. Ten mężczyzna, którego wykastrowali na żywca na Ukrainie jest tematem znanym dosłownie każdemu, dlatego że spotkało go coś strasznego.