Wpis z mikrobloga

@MarxVen Pink fury w Kolporterach jest, ale za 9 zl/10 ml. Na idymie masz 7 zl za 15ml. Ale mają jakieś premixy teraz, jeszcze nie próbowałem. Kolega chwali.
@franaa: Ja kupuję premixy, z nich mogę polecić Dillon's. Go Bears nie są złe, Virtus kilka spoko smaków ma. Los Mixturos mi podpasował również. Pink siury to jedynie cola, jak dla mnie.
@Emporio Jakieś tam premixy właśnie się pojawiły w Kolporterze (akurat mam po drodze), ale jeszcze nie próbowałem. Nie wiem jakie firmy. Ale dzięki, coś pomyślę.
@Emporio Wziąłem sobie z Vapenation (Vogel to robi) @ ,czyli banan, truskawka i smoczy owoc. #!$%@? bije to na łeb wszystkie gotowe liquidy. 2x więcej smaku.
@franaa: Często premix jest w cenie 2 liquidy = 1 produkt (20ml), lecz premix to premix. ;)
Jeżeli nie chcesz nikotyny w nim, a smak jest zbyt intensywny to rozcieńczasz bazą i jest alles klar. ( )
@Emporio Ja sobie robię 6mg. Z shotem wychodzi 30ml za 13.80 zł. Jak na stacjonarną cenę to całkiem bajka. A o ile to jest lepsze w smaku od gotowcow (przynajmniej tych które kupowałem do tej pory). I jeszcze tańsze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Emporio No właśnie zauważyłem. Całkiem inne doświadczenie. Ostatnio jak jakieś gówno kupiłem na stacji to myślałem, że grzałke spaliłem, tak #!$%@?ło xD A grzałka miała 2 dni. Gdzie ja bardzo mało wapuje i ostatnia na 6 tyg styknela