Wpis z mikrobloga

Hej - Mireczki i Mirabelki - fani #aliexpress i #zegarki.
Prowadzę sobie od jakichś dwóch lat malutki kanał na YT o zegarkach z Chin. Kupuję zegarki, patrzę czy są okej, czy nic nie warte, nagrywam prosty filmik. Wiem, że to nic wielkiego, ale ludzie z całego świata oglądają i też na tej podstawie wiedzą czy jest sens coś kupować czy nie.
Raz nawet udało się wpłynąć na proces produkcyjny jednej z fabryk bo pokazałem, że robią badziewie po czym bardzo mocno zaangażowali się w poprawienie jednej rzeczy i to wprowadzili, a ja dostałem w prezencie zegarek :P

Takie drobiazgi mnie cieszą, podobnie jak to, że kanał zaczął już ok. 75 zł miesięcznie przynosić - żadna to wielka kasa, ale to cieszy jeśli za jakąś tam pracę, która komuś się przydaje, kapie jakiś grosik. A po kilku miesiącach zbiera się kilka stówek, za które mogę kupić coś fajnego synkowi albo sobie :P tymczasem YouTube wprowadził zmiany w programie partnerskim i za czas jakiś będą mnie mieli w dupie. Uspokajam - mam normalną pracę i tu nie chodzi o kasę, a bardziej o jakąś dziejową sprawiedliwość :P

Jeśli nie pogniewacie się za moją prośbę - zerknijcie na mój kanał i dajcie suba :) A w razie gdybyście mieli jakiś zegarek z Ali na oku to wołajcie na wykopie - podpowiem czy warto, bo już tych różnych marek przewinęło się u mnie sporo.

https://www.youtube.com/channel/UCyVLy-UtXay6qVu5nWt2iWg

Pozdrowienia!
#itemyzchin #zegarkiboners
  • 32
  • Odpowiedz
@znienackowy tego modelu nie. Skmei ogólnie daje radę. Sądząc po ruchu w moim kanale to są to najpopularniejsze zegarki. Jedyne co mi przeszkadza to nieco za słabo wyraźny ekran. Napisy nie "świecą" z taką mocą jak by się chciało, ale też nie jakoś fatalnie źle. Mam nadzieję, że Twój będzie dawał radę. Ogólnie spoko zegarki.
  • Odpowiedz
@kollataja123: No na moim pojawiły się nitki, ale wtedy już i tak trafił do kogoś gdy redukowałem kolekcję chińczyków. Wg mnie bardzo dobrze zrobiony zegarek! Ciekawe, czy te szkło to szazfir czy inne gówno na nim. Teraz mam Parnisa pilot, idzie do mnie jeszcze jeden Parnis, tym razem drogi z budżetową Miyotą, oraz ten Skmei, bo zawsze chciałem zobaczyć jak wygląda zegarek za 22,70:D.
  • Odpowiedz
@Emill: szczerze - pewnie ciekawsze są seriale netflixa :P ale w sytuacji kiedy ktoś jest zainteresowany zakupem danego zegarka z Chin to czasem się okazuje, że u mnie może sobie go zobaczyć z każdej strony przed zakupem. To też nic nowego - ja nie twierdzę, że odkrywam Amerykę :P jakby co :P
  • Odpowiedz
@znienackowy: YouTube wprowadził wymogi 1000 subskrybentów i 4000 godzin wyświetlenia.
Brakuje mi z 700 subów - bo ja mam dosyć specyficzną branżę i nie każdy łatwo się zabiera do subskrybowania kanału z pokazanymi zegarkami :P ale to się jakoś uzbiera. A co do tych godzin to już ze 2 miesiące temu wszedłem w taki "pułap miesięczny" że gdyby cały rok taki był to bym te 4000 godzin przebił. Ale na ten
  • Odpowiedz