Wpis z mikrobloga

no, udalo sie, za pierwszym podejsciem skonczyc GOW III na titanie, spodziewalem sie mniejszego wyzwania, gra kilkukrotnie dala mi w kosc, walka z hadesem, cerberem i zeusem to pewnie dobre kilkanascie podejsc
also swietne doswiadczenie, system walki mimo tego ze troche prostacki to mega satysfakcjonujący, idealne zbalansowanie elementow platformowych i akcji, szczerze mowiac nie odczulem ze to gra sprzed 8 lat, animacje podczas scenek QTE MEGA brutalne, "najgorszy" moment to zdecydowanie odrywanie paznokcia kranosowi, musialem ze soba walczyc zeby nie odwrocic glowy od ekranu xD
#ps4
Pobierz goltus - no, udalo sie, za pierwszym podejsciem skonczyc GOW III na titanie, spodziew...
źródło: comment_qKeYncgvnP8hL46ttPojVS2p4oH1QHiu.jpg
  • 3
@MasterOfShadows: a co to za sposob? jestem ciekawy bo ostatni etap walki z nim meczylem z dobre dwie godziny :D rozwalilem go za pomoca rekawic + jak przyzwal sporo swoich kopii to czyscilem ich army of sparta i jakos poszlo, ale margines bledu w tej walce byl na prawde dosc niski
@goltus Spróbuj sobie na chaosie XD Jestem fanem całej serii i każdą z sześciu części ukończyłem na tym poziomie 3/4 o którym piszesz, ale 4/4 to inna bajka (w prawie każdej nazywa się inaczej). W pełni skończyłem na nim tylko części z PSP, a w reszcie jak na razie utknąłem w samych końcówkach XD