Wpis z mikrobloga

Po #krakowskiewykopparty mam ambiwalentne odczucia - euforia po mega udanej zabawie i jednocześnie smuteczeq, że coś tak cudownego tak szybko minęło i znowu trzeba wrócić do szarej rzeczywistości.

Sądziłem, że mój strój Pepe zbierze dużo atencji, ale nieświadomie głównym tematem rozmów stała się atencyjna kurtka XD

Na szczęście się odnalazła, staram się zapomnieć ten haniebny czyn @Wojt_ASR_ bo różnie może się zdarzyć po alkoholu, ale jeśli nie umiesz pić cumplu, to zbastuj, bo to nie jest Twój pierwszy wybryk.

Na pewno kogoś pominę, bo pamięć już nie ta XDDD

@MasterSoundBlaster @Wruszbita_Maciej @DOgi świetne party
@krave i @Kirbii <3 ----> nie dziękujcie. Poza tym Jim nie chciał mnie bić, chciał się przytulać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TiIa i @szymonl <3

Podziękowania dla: @dorotka-wu za przechowanie plecaka, @harakiri888 za podwózkę z piłki do centrum, @Sztabowy za ogarnięcie kurtki w hostelu i przekazanie jej w ręce @Wozyack

Gratuluję zespołowi DREAM TEAM, ale niewiele nam brakowało, aby Was pokonać.

Do tego pozdrawiam tych, których pamiętam, że z nimi rozmawiałem @Saute @mustafek @Jormungand @cofko @gorush @Polinik @nowik oraz nowopoznane @BzdziagwaLujka i @BlackLadybug
Pozdrawiam też łysego z brazzers z Nowego Sącza, studiującego w Rzeszowie, który początkowo był podejrzewany o sprywatyzowanie kurtki, a potem sobie miło pogawędziliśmy o piłce i kibicowaniu.

@kwiatencja fajne masz to palto (czy jak to się zwie), pozdrawiam również towarzysza Irvinienkę @IrvinTalvanen który całe party bał się ściągnąć kurtkę XDDD

Największe podziękowania dla @idol89, który najpierw troszkę mnie upił, a potem ułożył do snu :-* w loży, jednocześnie proponując, że jak nie dam rady ogarnąć pobudki na 5 i spaceru na Polskiego Busa, to mogę się przekimać u niego.
Na szczęście udało mi się dotrzeć na busa o 4:59, położyłem się od razu spać i obudziłem we Wrocławiu bardziej #!$%@? niż jak wychodziłem z party XDDD

A tak poza tym robię #pokazmorde
Pobierz PepeXD - Po #krakowskiewykopparty mam ambiwalentne odczucia - euforia po mega udanej ...
źródło: comment_OzoeF1WKybbvNu2iwK7VCTeXo0YQPTUB.jpg
  • 41
@PepeXD: Trzeba w końcu ogarnąć coś we Wrocławiu, dlaczego musimy jechać z jednej stolicy smogu do drugiej, żeby napić się razem wódki?
No i jak to jest, że pierwsze, czego dowiedziałam się w sobotę to nie była informacja gdzie jest party albo kto poległ na biforze, tylko "PEPE NIE MA KURTKI!!111!!!11"
Dresik był the best, jak znajdziesz taki w jednorożce/kotki to bierę.
@PepeXD: mówiłem że to nie ja Ci wziąłem ta kurtkę, ale jak przeczytałem info o zaginięciu to na początku nie byłem tego taki pewien xDDD Może się na jakimś meczu spotkamy, teraz chyba jedziecie do nas ;)
@Kirbii: historia jest krótka - moja kurtka było podobna do kurtki Wojtasa, wyszedł w mojej kurtce z bifora, a ja jej szukałem chyba z godzinę. Ostatecznie wziąłem kurtkę, do której nikt się nie przyznał i jak się okazuje była to właśnie jego kurtka XDDD
Następnego dnia na piłce przyszedłem w jego kurtce, a on w bluzie i niestety musiałem mu ją oddać. Nie powiedział mi jednak, że ma moją kurtkę, bo
@PepeXD: a rzeczywiście, wy chyba mieliście zakaz do nas czy coś takiego. No to jak będę miał wolne to się zjawię i może nawet na piwko skoczymy tylko żeby mnie po drodze nie capnęli xD