Wpis z mikrobloga

@fireman2 gdybyś miał rację to wytłumacz mi po co jest tam ciagla linia i to na pasie któremu wg ciebie mam ustąpić pierwszeństwa jadąc prawym?
@ErroL: z prawej strony jest zjazd z estakady - ekspresówka - muszą mieć płynność. Na górze są swiatła ale od poczatku funkcjonowania tej drogi nie widziałem, żeby było inne niż migające żółte (chyba zostawili sobie furtkę dla efektywniejszego sterowania ruchem).
@GazowaneMlekoWProszku: chyba chodziło Ci o jezdnie w stronę Turkusu (Al. Solidarnosci + Zwyciestwa)
@HHHHHH: w jednym i drugim przypadku nie masz racji - co do buspasu to juz ci wyjasnili, a co do zjazdu z mostu grunwaldzkiego to lewy pas idzie na estakade a prawy prowadzi na środkowy z 3 pasów w strone placu dominikańskiego. Także jak chcesz jechać z lewego pasa na moście prosto to po prostu uzywajac kierunkowskazu (prawego) zajmujesz lewy z 3 pasów.
@yolow71: glupich nie sieja jak widac... dokladnie powtorzyles to co napisalem, z tym, ze wyjasnilem tez kto ma pierwszenstwo... naucz sie czytac ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w dodatku pomyliles mnie z kims...